Wpis z mikrobloga

Bo co, bo wyżalił się jak wygląda teraz rzeczywistość dla artystów? Wy się weźcie w czerep puknijcie. Każdy podąża swoją drogą, like i follow ludzie dają często po to bo coś im się raz spodoba, a nie z poznanej twórczości danego artysty, a stara szkoła jest jednak trochę inaczej nauczona. Więcej jadu dla każdego zawodu tylko nie akurat dla tego, który Wy praktykujecie
  • Odpowiedz
@hergudzida: To nie było wyżalenie się, tylko właśnie wysryw. Ktoś sensownie wyżej napisał, że Lipa się zbliżył do poziomu Hołdysa. Jestem fanem Illusion od najntisów, dyskografia na półce. Natomiast lockdown także mnie klepnął po kieszeni, ale nie lecę publicznie płakać, tylko robię swoje.

"a stara szkoła jest jednak trochę inaczej nauczona" - tym gorzej dla starej szkoły.

Odpowiadam Ci, bo mnie zawołałeś, ale potem skasowałeś wpis.
  • Odpowiedz
@sheepson: artyści zarabiają na biletach na koncerty, na sprzedawaniu merchu, na płytach też można ale trzeba umieć w muzykę
a jeśli chodzi o obserwowanie to 13tys #!$%@? jest dla artysty niestety
  • Odpowiedz
chłop się zesrał bo mu się fizyczne nośniki w 2021 roku nie posprzedawały? XD


@jadalny_kasztan: Może na winylu by poszło? ;)
Teraz chyba łatwiej sprzedać retro winyl, niż płytę CD.

Jedyne urządzenie w domu do którego mógłbym włożyć płytę CD to Playstation :)
  • Odpowiedz
To to #!$%@?, on w komentarzach ze swojego oficjalnego konta i prywatnego stoi przy swoim że fan kupuje albo niech #!$%@?. Dno totalne. Tylko wielcy artyści dostali w dupe przez COVID, nikt inny. Ja #!$%@?, ale dno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sheepson: w jakimś komentarzu do tego wpisu napisał, że nie rozumie jak działa FB, jak działa sieć, jak działa dzisiejsza dystrybucja i w ogóle mało rozumie. Lubię gościa za jego twórczość i uważam, że najlepiej trafił z tym komentarzem, że nic nie rozumie. Niech się skupi na muzyce, a ogarnianie reszty rzeczy zostawi innym. Wszakże nie tacy polegli na niezrozumieniu internetu, ale niektórzy na szczęście w porę się zrehabilitowali, z
  • Odpowiedz