Wpis z mikrobloga

@TenTypZez pan to widzę pozjadał wszystkie rozumy imputując mi naiwność. Mój pogląd jest ukształtowany przez ponad dwudziestoletnie czytanie gazet i książek o tematyce również politycznej. Myślę że jest o wiele więcej osób bardziej naiwnych ode mnie.
  • Odpowiedz
pan to widzę pozjadał wszystkie rozumy imputując mi naiwność. Mój pogląd jest ukształtowany przez ponad dwudziestoletnie czytanie gazet i książek o tematyce również politycznej. Myślę że jest o wiele więcej osób bardziej naiwnych ode mnie.


@deteriorated: I zupełnie przypadkiem dochodzisz do tych samych wniosków, co Kurski. Niebywałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty możesz być mądry, ale ci od propagandy też są. I propagandę wysyła się w
  • Odpowiedz
@TenTypZez mam inne zdanie niż ty ale ci człowieku nie ubliżam. Taka jest różnica między nami na początek. Jak kurski powie na krzesło że to jest krzesło to się z nim nie zgodzisz na pewno. Bo to propagandysta. I to prawda że jest, nienawidzę #!$%@? i nie mam za co go lubić. Ja go wogóle nie słucham, bo to propagandysta. Ale kim ty jesteś człowieczku który pozjadał wszystkie rozumy to nie
  • Odpowiedz
mam inne zdanie niż ty ale ci człowieku nie ubliżam


@deteriorated: A ja ci ubliżam? Ja jedynie stwierdzam fakt, że być może nieświadomie zostałeś zmanipulowany, dając ci tym samym szansę na zweryfikowanie swojej wiedzy. Jeżeli uważasz przy tym, że jasne wytknięcie luk w twoich poglądach jest obraźliwe, to już chyba sam wiesz, do jakich wniosków dojść.
  • Odpowiedz
Troche tak, ale nie do końca. Jak już raz robili depisyzacje, to np. z powrotem rozdzielili urzędy prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości, a to jest ewidentnie przykład pisowskiego nadużycia


@TenTypZez: nie nadużycia tylko umycia rąk
  • Odpowiedz