Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shuukre: Naprawdę musisz wygrzebywać artykuły z 2013 żeby próbować udowodnić, że takie rzeczy się dzieją codziennie w UK? XD
Tak jakby napady, rabunki i kradzieże (aut) w biały dzień zdarzały się tylko w UK.
Trochę kek no ale ok niech Ci będzie. UK dno, a w Polsce kulturka. Poczekają do wieczora żeby cię #!$%@?ć. Zanotowałem
@peszmerd: A nie jest dno? Ten kraj to jedna wielka patola jeśli chodzi o przestępstwa od kradzieży, po włamania, pobicia, ataki z nożami czy bronią palna. Jak komuś się wydaje ze Polsce jest niebezpiecznie to niech sobie pojedzie na zachód XD wychowywałem się na Pradze północ od lat 80’tych i czasami było grubo, ale tamte czasy dawno minęły w Warszawie czy reszcie kraju. W UK jest tylko gorzej i nie mow
@Smol_PP: To są artykuły pierwsze z brzegu, nie wnikam w daty XD chyba w Polsce mieszkaliście w slumsach skoro w UK uważacie ze jest zajebiscie. Ja nie mówię ze się nie zdarza to w Polsce tylko ze tutaj to jest pikus. No ale jak ktoś mieszka w przeciętnej dzielnicy, ma przeciętne mieszkanie/dom i samochód to złodzieje go omijają XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shuukre: mieszkam tu 4 lata, inne wykopki dluzej i nikt nie spotkal sie z tym czym mowisz xD nie mow o calym uk tylko o tym co sie dzialo za twoim oknem, bo przesadzasz
@oswojony_tygrys:czy policja znała sprawce to nie wiem. Teraz wiem, że jest to znany w okolicy złodziej. Może zaprosili go na przesluchanie a on powiedział, że to ,,nie jego ręka" kradła. Wyglada na to, ze nie byli zainteresowani sprawą, czekają, aż popelni poważniejsze przestepstowo.
@peszmerd: No popatrz, ja mieszkałem 6 lat pracując na kontraktach IT za £700/dzień, żyłem w bogatych dzielnicach jak paczek w maśle i dalej uważam ze w Polsce jest bezpieczniej XD przez te kilka lat poznałem multum osób w pracy które żyły na wysokim poziomie jak ja i 10 miało włamania do mieszkań, jednemu spalili samochód, kilku osobom ukradli samochody. W Polsce mimo ze spędziłem tu 30 lat nie poznałem jeszcze nikogo
Pobierz shuukre - @peszmerd: No popatrz, ja mieszkałem 6 lat pracując na kontraktach IT za £7...
źródło: comment_1625404193FruyJkSlWOfPveG32jPkEE.jpg
Jak można nadal produkować i montować hamulce bębnowe...

@karol-wroblewski: W małych autach na tylnej osi hamulce bębnowe są lepsze. Prosta, trwała i relatywnie tania konstrukcja, Wytrzymują pięciokrotnie większy przebieg od wymiany do wymiany. Wymiana okładzin jest tańsza. Do uruchomienia hamulców bębnowych nie potrzeba dużej siły, więc nie ma konieczności instalacji skomplikowanych układów podciśnieniowego wspomagania hamulców. Ręczny lepiej trzyma przy nawet lekkim zaciągnięciu.