Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shuukre: Nie mieszkałem w PL w slumsach. Normalne blokowiska. Nigdzie nie napisałem że w UK jest zajebiście. Przestępstwa jak wszędzie. To Ty piszesz że jest ogromna różnica pomiędzy tymi krajami w przestępstwach - nie ja.
Mieszkam obecnie w jednej z najdroższych dzielnic u mnie w mieście a pod domem stoją moje dwa auta w tym jedno właśnie BMW F30.
No ale może to trzeba majbachem jeździć i w pałacu żyć żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shuukre: To nie statystyka tylko ankieta xD
Ludzie odpowiadali na pytania.
Worries to odpowiedzi czy się martwią o to że im się to przydarzy a nie że faktycznie się wydarzyło.
Top kek xD

Edit: £700 dziennie na kontrakcie self employed to jakieś £580 po odliczeniu watu o ile się nie mylę?
@ludzik: Akcja właśnie działa się w poznaniu ;)

Ja osobiście najbardziej boje się cyberprzestępców, kiedyś o tym pisałem, mamy coraz więcej informatyków bez pracy.
@K-S- Ke? Znam sporo informatyków i żaden nie narzeka na brak pracy. Problem jest z początkującymi ale ci raczej kuku nie zrobią. Chyba za dużo w Cyberpunka grasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kawior2007:

nasi złodzieje albo sobie dali z tym spokój, albo wyjechali na zachód to pis nam sprowadził nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie w okolicy jest plaga kradzieży katalizatorów, dwóm znajomym już #!$%@?. Ostatnio policja zatrzymała trzech rumunów


PIS #!$%@?ł ludzi gospodarczo i dzięki temu zwiększa się przestępczość