Wpis z mikrobloga

@basalyk44: Widziałem na żywo jak koleś wyszedł z lidla z pełnym koszykiem, ochroniarz go zatrzymał a ten z tekstem że nie odda i mają dzwonić na policje. Ochroniarz się odwrócił a ten w nogi. I go nie złapali.

@ludzik: Akcja właśnie działa się w poznaniu ;)

Ja osobiście najbardziej boje się cyberprzestępców, kiedyś o tym pisałem, mamy coraz więcej informatyków bez pracy.
@baltic-vodka: u mnie na osiedlu W Wawrze (dzielnica warszawy) parę lat temu miało miejsce takie oto zdarzenie. Paru sąsiadów po przebudzieniu stwierdziło brak kół w swoich autach. Zaczeło się dochodzenie, w którym też brałem udział. Najpierw myslelismy, że byla to zorganizowana akcja jakiejś szaiki złodziei. Coś w stylu, że wpada paru chlopa, bach bach i koł nie ma. Szybko i sprawnie. Jakież bylo nasze zdziwienie po przejzeniu nagrania z kamery jednego
@baltic-vodka przerażające, u mnie na osiedlu (Warszawa Białołęka) ostatnio ukradli radia samochodowe!!! z jakichś starych trupów, powybijali szyby i ukradli. Kolega ostatnio chciał sprzedać tego typu radio używane i zero zainteresowania. Podejrzewam, że pojechały na wschód, bo po co im by one były.