Wpis z mikrobloga

Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś z nadzieją czekam na jego powrót. Nigdy nie byłem pisowcem, ale byłem z tych co mówili: PIS-PO - jedno zło. Jednak 6 lat rządów szaleńców z Nowogrodzkiej dało mi na szczęście nową perspektywę i pozwoliło docenić stabilne gabinety Tuska (przy wszystkich ich wadach). W 2015 można było się mylić, dziś trzeba być niespełna rozumu, żeby twierdzić że Kaczyński i Tusk to ta sama zaraza.

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #bekazpisu #tusk
aei9077 - Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś...

źródło: comment_1625311260EIexhepfHVR5isbR2py9wv.jpg

Pobierz
  • 74
syndrom sztokholmski xD i myślisz, że co się niby zmieni? XD jak zwykle w tym kraju tylko dwie partie i nic więcej xD


@MisiuMisiu: No z takimi ludźmi jak ty to na pewno się nie zmieni. Zamiast działać lepiej typowo po polacku utopić się w szambie narzekania i założyć z góry, że nic się nie da zrobić. Polityka to nie koncert życzeń, zamiast emocji proponuję pragmatyzm. Wybieramy z tego, z czego
a za 10 lat będziesz płakał za Sasinem :D


@stan-tookie-1: Nie jest to niemożliwe, choć mało prawdopodobne.

Takie komentarze pokazują, jak bardzo ludzie nie rozumieją polityki. Zamiast tego wolą się bawić w pobożne życzenia i obrażać się na rzeczywistość. Ja patrzę na świat takim jakim on jest, a nie jakim chciałbym go widzieć. 6 lat temu Duda był ciekawą nowością (teraz to brzmi śmiesznie), dziś Tusk to alternatywa dająca nadzieje, jutro
aei9077 - > a za 10 lat będziesz płakał za Sasinem :D

@stan-tookie-1: Nie jest to ...

źródło: comment_1625311879iBLqBcoF1dldU5OU1QBrHg.jpg

Pobierz
nie no z twoim podejściem się na bank zmieni. Mieli swoją szansę, której nie wykorzystali skoro stracili władze. Pieprzony beton który gnębi tej kraj od 89roku. PiS, Po, PiS,Po i tak w kółko. Te same mordy, nachapac się i zmiena, następni. Nikomu z nich nie zależy na naszym dobru.


@MisiuMisiu: I tak to już jest w tej Polsce, zamiast chłodnej głowy emocjonalność, wiara w iluzje i hurra husaria, z szabelką na
@aei9077: syndrom sztokholmski xD i myślisz, że co się niby zmieni? XD jak zwykle w tym kraju tylko dwie partie i nic więcej xD


@MisiuMisiu No za PiS już się dużo zmieniło. Upolitycznienie prokuratury, zakaz finansowania i vitro, tabletka po na recepte. Zakaz aborcji ze względu na choroby i wady płodu. Burdel przy reformie edukacji, zastój w inwestycjach wojskowych (nadal nie ma śmigłowców). Kompletny brak polityki zagranicznej. Ciągle jakieś nowe podatki
Głosowanie na zmianę na PiS albo PO to jest odmrażanie sobie uszu.


@milymirek: A kto powiedział, że ja mam zamiar głosować na PO? XD

Ja tylko zaznaczyłem, że powrót Tuska daje nadzieję na obalenie Kaczyńskiego, a na kogo zagłosuję w 2023 to zobaczymy, wtedy przemyślę co uznaję za najlepszą opcję i oddam głos. Poza tym, żeby głosować trzeba mieć alternatywę, wskaż mi jedną sensowną alternatywę na dzień 3.07.2021. Podpowiadam, że Konfederacja