Wpis z mikrobloga

Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś z nadzieją czekam na jego powrót. Nigdy nie byłem pisowcem, ale byłem z tych co mówili: PIS-PO - jedno zło. Jednak 6 lat rządów szaleńców z Nowogrodzkiej dało mi na szczęście nową perspektywę i pozwoliło docenić stabilne gabinety Tuska (przy wszystkich ich wadach). W 2015 można było się mylić, dziś trzeba być niespełna rozumu, żeby twierdzić że Kaczyński i Tusk to ta sama zaraza.

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #bekazpisu #tusk
aei9077 - Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś...

źródło: comment_1625311260EIexhepfHVR5isbR2py9wv.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja myślę że Konfa (szczególnie KORWiN) mają konkretne idee, które głoszą od kilkudziesięciu lat i które doskonale znam, rozumiem i popieram.


@milymirek: To zrozum pajacu, że nie każdy je popiera. Już wole po raz kolejny rządy nieudaczników z platformy, niż rządy odklejeńców z konfy, którzy by wsadzili do więzienia kogoś kto nie jest heteroseksualnym katolikiem.

A Mentzen sam powiedział, że 500+ by nie usunęli, bo narodowcy się nie zgodzą. To
  • Odpowiedz
Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś z nadzieją czekam na jego powrót.


@aei9077: czyli ustawka służb działa. To wszystko jest ukartowane. Raz my, raz wy. Tylko głupcy tego nie widzą
  • Odpowiedz
A Mentzen sam powiedział, że 500+ by nie usunęli, bo narodowcy się nie zgodzą.


@xVolR: Podaj tą wypowiedź.

Jasne jest, że zmienią tyle, ile będą mogli.
500+ może da się zamienić na wyższy bon oświatowy - i cyk, dwie pieczenie na
  • Odpowiedz
@aei9077: Jak jest w tym kraju więcej takich naiwnych ludzi jak Ty to g..no się zmieni. Jak ten zbawiciel z KE wygra to na prawdę koniec nadziei i czas spadać do jakiegoś ciepłego kraju jeść małże i mieszkać w chatce nad morzem.
  • Odpowiedz