Wpis z mikrobloga

Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś z nadzieją czekam na jego powrót. Nigdy nie byłem pisowcem, ale byłem z tych co mówili: PIS-PO - jedno zło. Jednak 6 lat rządów szaleńców z Nowogrodzkiej dało mi na szczęście nową perspektywę i pozwoliło docenić stabilne gabinety Tuska (przy wszystkich ich wadach). W 2015 można było się mylić, dziś trzeba być niespełna rozumu, żeby twierdzić że Kaczyński i Tusk to ta sama zaraza.

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #bekazpisu #tusk
aei9077 - Niesamowite. Jeszcze 6-7 lat temu sam darłem mordę "Donald, matole!" a dziś...

źródło: comment_1625311260EIexhepfHVR5isbR2py9wv.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@aei9077: acha czyli od 2005te same mordy? Gratuluje geniuszu.

Przypominasz mi dwie anegdotki.
Pirewszą gdzie szeryf zaproponował skazancowi albo powieszenie, albo strzal w glowe albo to co jest za zamknietymi drzwiami. Skazaniec wybrał powieszenie.

I druga anegdotka gdzie chlop nie byl szcześliwy i prosi o przepis na szczescie. Mnich kazal mu
  • Odpowiedz
@Anthermil: Świeży program przedstawią jutro.
Z programem gospodarczym jest tak, że jak Mentzen wyliczył wszystko w 2016, to po już dwóch latach to było nieaktualne.
Nie wiem czy jutro odświeżą wyliczenia czy też tylko przedstawią to wszystko bardziej ogólnie.

Program obyczajowy to wolność jednostki, indywidualizm, brak redystrybucji, odpowiadanie za samego siebie.
Co w
  • Odpowiedz
Program obyczajowy to wolność jednostki, indywidualizm, brak redystrybucji, odpowiadanie za samego siebie.


@milymirek: I batożenie gejów, zakaz "promocji homoseksualizmu" bo się dzieci "pedalą", zakaz aborcji, a i jeszcze nie można się malować jeśli jesteś facetem (no chyba, że w TV np.), nie możesz obrażać bozi (ale innych już tak), nie możesz być sędzią, jeśli jesteś poganinem, a nie czekaj, to źle brzmi, jeśli nie wyznajesz chrześcijańskich wartości i pewnie jeszcze
  • Odpowiedz
@aei9077: I myślisz, że jak przyjdzie PO to nie będzie afer, krętactwa, nepotyzmu i tego samego co robi teraz PiS? No tak, na pewno z dojczami będziemy mieli lepszy kontakt niż teraz, co się przełoży dokładnie na 0 PLN do budżetu państwa.

Raz PiS, raz PO, a Polska cały czas w tyle.
  • Odpowiedz
I myślisz, że jak przyjdzie PO to nie będzie afer, krętactwa, nepotyzmu i tego samego co robi teraz PiS? No tak, na pewno z dojczami będziemy mieli lepszy kontakt niż teraz, co się przełoży dokładnie na 0 PLN do budżetu państwa.

Raz PiS, raz PO, a Polska cały czas w tyle.


@terwer358: Wasz problem polega na tym, że myślicie, że jak przyjedzie konfederacja to zaświeci słońce i nastanie wieczna szczęśliwość,
  • Odpowiedz
Źle trafiłeś, bo nie jestem za konfą. W ogole te podejscie, ze kazdy za kims musi byc jest strasznie słabe.


@terwer358: No ja też zostałem uznany za fana PO, bo napisałem że powrót Tuska daje nadzieję opozycji. Zawsze jestem za tym za kim mi wygodnie, bo nie podchodzę emocjonalnie do polityki. Partie polityczne to nie rodzina, żeby się do nich przywiązywać. Natomiast twierdzenie, że ktoś zasługuje na głos tylko dlatego,
  • Odpowiedz
I batożenie gejów


@Anthermil: Dobrze że piszesz.
Śmiszek czy Rabiej powiedział że trzeba wsadzać do więzień każdego, kto nie afirmuje gejów.
Braun dał na to ODPOWIEDŹ, właśnie o tym batożeniu.
Co powtarza się w kółko jako zarzut
  • Odpowiedz
bo napisałem że powrót Tuska daje nadzieję opozycji


@aei9077: Nie napisałeś "daje nadzieję opozycji", tylko "daje nadzieję na obalenie Kaczyńskiego".
Ty znowu chcesz się wykręcać ze swoich słów. Który już raz? czwarty?
  • Odpowiedz
Wasz problem polega na tym, że myślicie, że jak przyjedzie konfederacja to zaświeci słońce i nastanie wieczna szczęśliwość, a tak nie było i nigdy nie będzie. Każda polityka to mniejsze lub większe złodziejstwo.


@aei9077: Ja myślę że Konfa (szczególnie KORWiN) mają konkretne idee, które głoszą od kilkudziesięciu lat i które doskonale znam, rozumiem i popieram.
Alternatywą jest powrót ekipy, która przyczyniła się do stanu obecnego kraju (tak, obecny stan to
  • Odpowiedz
@aei9077: Moim zdaniem Tusk dołączy do ruchania obywateli. Może coś maloznaczacrgo cofnie dla PR ale nie zmieni to ze Tusk to #!$%@?. Jedyna nadzieja to grac na osłabienie żeby po była zbyt zajęta na walce z pisem i żeby żadna partia nie miała przewagi.
  • Odpowiedz
No z takimi ludźmi jak ty to na pewno się nie zmieni. Zamiast działać lepiej typowo po polacku utopić się w szambie narzekania i założyć z góry, że nic się nie da zrobić.

@aei9077: Masz rację, na pewno coś się zmieni gdy będą ciągle rządzić na zmianę te same dwie partie, tym razem na pewno. Przez 30 lat nic się nie zmieniło ale tym razem się uda.
  • Odpowiedz