Wpis z mikrobloga

Jesli mysleliscie, ze problem pedalarzy istnieje tylko w Polsce to zyliscie w bledzie.
Norwegia, swietna infrastruktura rowerowa w calym miescie, swietne sciezki rowerowe z oznakowaniem oraz brak kraweznikow. To za malo dla szanownego pana turdefrans wiec postanowil zawalic cala jezdnie.
Debile nie maja narodowosci.
#rower #pedalarze #stopcham
F.....a - Jesli mysleliscie, ze problem pedalarzy istnieje tylko w Polsce to zyliscie...

źródło: comment_1625218918pbk8uQITpb9f56crLBdgEZ.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@Marek1991 Po pierwsze przepisy mówią o jeździe możliwie jak najbliżej prawej strony, w praktyce możemy jeździć śladem prawego koła, a nawet i środkiem jezdni, jeśli warunki na to nie pozwalają
Po drugie: takie manewry są stosowane, żeby ameby z prawem jazdy nie wyprzedzały na milimetry bo im ego spada jak wcisną pedał hamulca. Wyprzedzanie w takich miejscach jest nagminne, osoby z prawem jazdy, a nawet z badaniami psychotechnicznymi potrafią wyprzedzać na
  • Odpowiedz
@Flaklypa: Też do ronda zawsze tak dojeżdżam na rowerze, żeby mnie jakiś idiota w aucie nie próbował na rondzie wyprzedzić. Już kilku tak robiło i to nie było miłe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Flaklypa: właśnie przez takich ludzi jak Ty rowerem jeżdżę bliżej środka, niż krawędzi mojego pasa, żebyście mnie nie próbowali wyprzedzać na zapałkę, gdy nie ma miejsca. A jak jakiś problem, to gazem po oczach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Flaklypa: jak jest droga rowerowa, to jadę drogą rowerowa. Na zdjęciu nie ma drogi rowerowej. Także nie jestem zawistny, tylko dbam o swoje bezpieczeństwo na drodze przed frustratami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Flaklypa: pokaż wreszcie te ścieżki, bo na razie nie masz dowodów, że ten cyklista łamie przepisy. Ty zaś wręcz przeciwnie - kompromitujesz się na forum ze śmiesznymi obrazkami i Twoja jedyna radość, że znajdujesz tu równych sobie frustratów.
  • Odpowiedz
@Flaklypa: jesteś w stanie jakkolwiek podeprzeć swoje słowa, że jest tam jakaś ścieżka rowerowa? Bo póki co to dalej p--------z farmazony po tym jak cię wyjaśnili w komentarzach, że DDRa tam nie ma. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz