Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: brzoza cos mi ma tlumaczyc? Bjorn chciales napisac paprochu ale znowu ci nie wyszlo.
Nie sortuje ryb bo mam uraz do tego zapachu po ostatniej wizycie u twojej mamy.
Sa znaki. Google maps jest z przed roku. Oficjalna strona miasta ma mape z 2011roku. Ale #!$%@? bamber z wypoku wie lepiej.

Jechalem spokojnie za nim, mama nauczyla mnie zeby ignorowac uposledzone jednostki.
  • Odpowiedz
rower to taki sam pojazd na drodze jak samochód


@Im_from_alaska: to niech w korku stoi a nie tworzy sobie na chwile 2 pas :) Z niego taki sam użytkownik drogi jak z pieszego taki sam użytkownik ścieżki rowerowej. Tylko sie spróbuj przejsc sciezka to cie zabiją nawet jak by chodnik obok byl w remoncie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Flaklypa: XDDDDDDDD jest chodnik to jest ścieżka proste ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja w Polsce wiele razy spotkałem się z sytuacją, nie ma DDR i jadę przy prawej krawędzi a samochodziarze (w sumie większe pedalarze niż rowerzyści, bo mają trzy pedały + czwarty za kółkiem) używają klaksonu. Kiedys się zatrzymałem i zapukałem w szybę i zapytałem go w czym widzi problem. "No masz taki szeroki chodnik
  • Odpowiedz
@Flaklypa: ja bym powiedział że to polaczki mają problem z rowerzystami. Pamiętajcie że my jesteśmy opóźnieni względem zachodu o jakiś 50 lat. Na zachodzie samochód jest przede wszystkim środkiem transportu, nie tak popularnym zresztą. Za to w Polsce auto dalej jest synonimem wysokiego statusu, ktoś z samochodem jest PANISKIEM. No i tak się żyje powoli
  • Odpowiedz
Na zachodzie samochód jest przede wszystkim środkiem transportu, nie tak popularnym zresztą. Za to w Polsce auto dalej jest synonimem wysokiego statusu, ktoś z samochodem jest PANISKIEM.


@Harven: gdzie tak jest gosciu? Xd
Chyba na dzikim zachodzie bo wszedzie na swiecie gdzie bylem to ludzie lubia luksus i dobre auta.
  • Odpowiedz