Wpis z mikrobloga

@Flaklypa: po pierwsze, nie widzę, żeby wzdłóż szła ścieżka rowerowa. po drugie, rower to taki sam pojazd na drodze jak samochód. co za różnica czy w tym momencie jedzie bliżej krawędzi czy bliżej srodka - w tym miejscu nie ma miejsca na dwa pojazdy na jednym pasie. ergo jedzie jak najbardziej poprawnie
  • Odpowiedz
@Flaklypa: Po prostu się przyznaj, że na zwężeniu i przejściu dla pieszych chciałeś go wyprzedzić na zapałkę, bo panu granprimonako się za bardzo śpieszy
  • Odpowiedz
ale że co, po drodze nie może czy nie? Nie widzę tam żadnej DDR obok ani w prawo.


@dymel: po prawej jest ddr, po lewej jest ddr. W sumie ponad 200km ddr w miescie o 30.000 populacji.
Sa liczniki rowerzystow, sa specjalne punkty napraw z nieukradzionymi pompkami i kluczami, mimo tych wszystkich udogodnien wjedzie ci taki pedalarz na droge dla samochodow i bedzie jechal srodkiem 30km/h.
  • Odpowiedz
@Flaklypa: poka mi tu gościu gdzie chciałbyś żeby jechał? Po chodniku? Może i w Norwegii jest infrastruktura o której mówisz, ale w tym miejscu jej nie ma, chyba że specjalnie zrobiłeś tak zdjęcie żeby nie było jej widać XD

@MojaPieknaRoslineczko: A czemu miałby się poruszać bokiem pasa przy dojeździe do ronda? Może chciałabyś go wyprzedzić na skrzyżowaniu albo jeszcze przed się wcisnąć XD
  • Odpowiedz
@Flaklypa: poka mi tu gościu gdzie chciałbyś żeby jechał? Po chodniku? Może i w Norwegii jest infrastruktura o której mówisz, ale w tym miejscu jej nie ma, chyba że specjalnie zrobiłeś tak zdjęcie żeby nie było jej widać XD


@MojaPieknaRoslineczko: A czemu miałby się poruszać bokiem pasa przy dojeździe do ronda? Może chciałabyś go wyprzedzić na skrzyżowaniu albo jeszcze przed się wcisnąć XD

Jak zdążyłeś tak szybko odpowiedzieć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Flaklypa: i jak widać po tym wysrywie, problem nie leży w tym, że rowerzysta jedzie po jezdni, tylko w tym, że p0lactwo z człowieka nie wyjdzie, zapewne na vikop.no nie ma takich postów, bo wszyscy mają w to #!$%@?, jeżeli jedzie po ulicy i nie sprawia zagrożenia, to po co się #!$%@?ć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
poka mi tu gościu gdzie chciałbyś żeby jechał?


@Rinter: no nie wiem, moze na przyklad oznakowana i specjalnie przystosowana sciezka dla rowerow znajdujaca sie po obu stronach jezdni?
  • Odpowiedz
jeżeli jedzie po ulicy i nie sprawia zagrożenia,


@damian_co_dalej: slowo klucz - kultura na drodze. Malo znane pedalarzom.
Ja przeciez tez moglbym jechac autem 15km/h przez cale miasto ale mam cos takiego jak godnosc i rozum wiec jade jak czlowiek, zeby nie uprzykrzac innym poruszania sie po drodze.
  • Odpowiedz