Wpis z mikrobloga

Jedząc kebsa przed chwilą byłem świadkiem jak pojawia 4 osobowa rodzina, tato i mama pewnie lekko przekroczone po 100 kg i zamawiają dla siebie po największym kebsie i dla dwójki chłopców, myślę, że w wieku 8-10 lat tak samo po dużym kebabie, dzieciaki oczywiście z brzuchami wielkimi jak u Janusza co pije 6pak dziennie przez 20 lat. Autentycznie zrobiło mi się przykro na widok tych dzieci, rodzice są dorośli, mogą ważyć i po 200kg, sami odpowiadają za swoje decyzje, ale domyślam się mając na uwadze jak dzieci w szkole bywają bezwzględne co mogą przeżywać z uwagi na swoją wagę. Przy czym uważam, że jest to wyłącznie wina rodziców.
#zdrowie #dzieci #patologiazewsi #patologiazmiasta #jedzenie
niewiemjakiwybrac - Jedząc kebsa przed chwilą byłem świadkiem jak pojawia 4 osobowa r...

źródło: comment_1625139134Pc0T2iSs3I3xfo3kAMWVeo.jpg

Pobierz
  • 109
ale babcia to nadal jak mnie widzi to gada, że jestem suchy(182/75) i żebym zeżarł z 5kg ciasta na imieninach, a sam mam jeszcze sporo smalcu do wytopienia na siłce.


@SobanDELUX: Za każdym #!$%@? razem, aż mnie zaczęło to denerwować w życiu xD Kiedyś schodząc z ulańca było spoko, a teraz za każdym razem: jezu, ty się nadal odchudzasz? Za chudy jesteś xD
@Nobody32: Nie muszę pytać, po prostu masz dziwne myślenie, z którym absolutnie się nie zgadzam i tyle. Jeżeli źle się wyraziłam to przepraszam.
@niewiemjakiwybrac: Ale to jest wynik tych jajek niespodzianek, kinderkow i innych g.wien. Im więcej obrazków na serku tym więcej cukru w środku. Niestety. Dziecko roczne zamiast wody pije kubusie bo to przecież dla dzieci. Przyjedzie babcia w odwiedziny i paka słodyczy. A później zdziwieni ze próchnica, ze nadwaga…
@niewiemjakiwybrac Prawda. U mnie podejscie bylo takie, jest grube bo za duzo je, to sprawmy by zjadlo mniej, w efekcie ciagle chodzilam glodna i zajadalam to czym popadnie. A do lekarza poszlam dopiero na wlasna reke gdy juz bylam nastolatka, okazalo sie, ze mam bardzo powazne problemy zdrowotne, glownie genetyczne (nie, nie te slynne genetics makes me fat, raczej makes me swollen). Mysle ze nawet ustalanie gowniakowi diet na wlasna reke to