Wpis z mikrobloga

Jedząc kebsa przed chwilą byłem świadkiem jak pojawia 4 osobowa rodzina, tato i mama pewnie lekko przekroczone po 100 kg i zamawiają dla siebie po największym kebsie i dla dwójki chłopców, myślę, że w wieku 8-10 lat tak samo po dużym kebabie, dzieciaki oczywiście z brzuchami wielkimi jak u Janusza co pije 6pak dziennie przez 20 lat. Autentycznie zrobiło mi się przykro na widok tych dzieci, rodzice są dorośli, mogą ważyć i po 200kg, sami odpowiadają za swoje decyzje, ale domyślam się mając na uwadze jak dzieci w szkole bywają bezwzględne co mogą przeżywać z uwagi na swoją wagę. Przy czym uważam, że jest to wyłącznie wina rodziców.
#zdrowie #dzieci #patologiazewsi #patologiazmiasta #jedzenie
niewiemjakiwybrac - Jedząc kebsa przed chwilą byłem świadkiem jak pojawia 4 osobowa r...

źródło: comment_1625139134Pc0T2iSs3I3xfo3kAMWVeo.jpg

Pobierz
  • 109
@Sl_w_k_1: nie, dzieci lekarzy zostają lekarzami bo rodzice maja tyle siana ze są w stanie pompować ogromne ilości gotówki w kasę i zapewnić maksymalny byt dzieciakom, których jedyne zmartwienia to będą ze maja dużo nauki i jak im z partnerem nie wyjdzie. + maja plecy jeśli chodzi o start w zawodzie.

Mój ziomek tak miał, wujas bezdzietny a młody jedynak jego siostry to kupił chatę nowe auto z salonu, opłaca wszystkie
@niewiemjakiwybrac: to wam powiem, że teraz bywa czasami jeszcze ciekawiej. Słyszałem historię, że gówniaki się bawiły tak od 5latka do 10 latka i było ich kilkoro. Wszyscy byli ulani za wyjątkiem jednego najmłodszego 5 latka. Kaszojady się go pytały czemu jest taki chudy, i że pewnie nic nie je/rodzice go głodzą. I ten 5latek pyta później swoją babcię, czy nie jest za chudy i martwi się tym. Czaicie #!$%@?? Małe ulańce
@Sl_w_k_1: nie, dzieci lekarzy zostają lekarzami bo rodzice maja tyle siana ze są w stanie pompować ogromne ilości gotówki w kasę i zapewnić maksymalny byt dzieciakom, których jedyne zmartwienia to będą ze maja dużo nauki i jak im z partnerem nie wyjdzie. + maja plecy jeśli chodzi o start w zawodzie.


Mój ziomek tak miał, wujas bezdzietny a młody jedynak jego siostry to kupił chatę nowe auto z salonu, opłaca wszystkie
suqmadiq2ama - > @Slwk_1: nie, dzieci lekarzy zostają lekarzami bo rodzice maja tyle ...

źródło: comment_16251542763CE8aI5UcCVZ18noH8QtSD.jpg

Pobierz
@niewiemjakiwybrac też jest to kwestia genów, bo każdy ma inną przemianę materii. Jeden będzie codziennie żarł maka i będzie chudy jak patyk (znam kilka takich przypadków, każdy z nich narzeka, że nie może choć trochę przytyć, bo sama skóra i kości), są też ludzie, którzy tylko wezmą wdech przy cukierni i tyją kilogram. I tacy muszą pilnować, by nie żreć za dużo, bo będą ulańcami. Jeszcze u boomerów panuje głupia mentalność, że