Wpis z mikrobloga

Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już kolejny SMS od nich w dodatku nie mogę odpisać, dodam że przez wiele lat pobytu nie byłem i nie rejestrowałem się do lekarza więc skąd te mendy mają mój numer?

Jest jakaś kancelaria prawnicza która podejmie się walki o odszkodowanie z tytułu nękania i stresowanie mnie ?
#uk
#koronawirus
#pytanie
#prawo
#patologiazmiasta
Pobierz adamsowaanon - Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już ko...
źródło: comment_1625051339L9eJbFuYa4USuc9axGMsCY.jpg
  • 105
@pol-scot: tak bo nagabują ludzi swoim wątpliwej opinii produktem i dodatkowo nie wiadomo skąd mają mój numer,

Dostaje SMS z nhs i mnie to stresuje bo już myślałem że może ktoś miał wypadek z rodziny a oni mnie tu tylko kolejny raz nagabują, i tak z tysiącami innych ludzi którzy mają podobne odczucia
a ty jak tam dwa razy już wyru***ny i nie możesz znieść że inni mają inne zdanie?


@adamsowaanon: Nie. Nie wiem czy ktoś cię rucha ale ja się zaszczepiłem a nie dałem wyruchać szurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że ktoś ma inne zdanie mi wcale nie przeszkadza, szczepi się ten kto chce i szczepienie / nieszczepienie się nie powinno mieć żadnych konsekwencji. Bawi mnie to, że