Wpis z mikrobloga

wymieniam zdania


@SipaXtra: ależ ty nie wymieniasz zdań, tylko jak papuga klepiąca jeden tekst wmawiasz komuś bzdury na postawie NICZEGO. Dyskusja z takimi jak ty to strata czasu, mogę z tobą "wymieniać zdania" a ty dalej swoje #!$%@? "uu zobaczysz". Teraz też cos o ciareczkach xD

Jesteś prymitywny i tyle. Nie potrafisz "wymieniać zdan" tylko jesteś zabetonowany na własnych idiotycznym przekonaniu i klepiesz to jak dewotka (hehe) pacierz
  • Odpowiedz
to po #!$%@? piszesz jak tracisz czas


@SipaXtra: mirkowanie to dobry relaks w robocie ;)

zgorzkniala stara panna sorry singielka


jestem ze swoim partnerem od dziesięciu lat, ale wiem, że tacy jak ty nie mają żadnych argumentów poza urojeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to po #!$%@? piszesz jak tracisz czas,aha wiem bo jestes samotna zgorzkniala stara panna sorry singielka.beka z ciebie nie odpisuj juz bez odbioru pustaku


@SipaXtra: AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHHAHA #!$%@? JAK SIĘ ZESRAŁ JANUSZ #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@brakloginuf: świnka pepa? Stereotypy. Mój 2.5 letni synek non stop chce aby mu puszczać Van Halen Jump, Eye of a tiger i Staying Alive Bee Geesów. Jak sobie wychowasz dzieciaka tak masz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz