Wpis z mikrobloga

Blisko 3 lata temu Terlikowski popełnił dla TVP homofobiczny rzyg, który latał sobie po wykopie, ku uciesze #4konserwy.ru.
Mój ostatni debunk tutaj https://www.wykop.pl/link/4946317/#comment-65463879

Dzisiaj Terlikowski przyznał się do błędu.

Oczywiście można się cieszyć, że to jakaś refleksja. Jednak zrozumiał błąd dopiero, gdy sposób przedstawiania danych przestał być użyteczny do propagandy, a zaczął uderzać w heterosiów.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4742883109077304&id=227951087237218

#neuropa #lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazkatoli #tvpis
Pobierz falszywyprostypasek - Blisko 3 lata temu Terlikowski popełnił dla TVP homofobiczny rz...
źródło: comment_1624969959xbBhne1oqVA2VrFntwIqXp.jpg
  • 18
@Cymes: @iAmTS: @jPaolo2: @falszywy_prosty_pasek: I tutaj się łapiecie na pułapkę Terlika. On potrafi bardzo ładnie mówić, przyznawać się do błędu itp. Ale za tą kurtyną to dalej katobeton. Mówi ładnie, ale o niczym, przyznaje się do błędu jak już dawno został obalony. Terlikowski leci na samych frazesach, oczywistościach. Korzysta jeszcze z jednego: "W krainie ślepców, jednooki jest królem". Typ na tle jeszcze większych przygłupów od niego: episkopatu, Głodzia,
@rzuf22: nie zgodzę się. W jego wypowiedziach widać wiarę.

Oczywiście, ze to #!$%@?, ale przynajmniej bardzo serio wierzy w tego swojego Boga i też u podstaw leży jakaś tam miłość do bliźniego. Wierzę, ze nie skrzywdziłby człowieka gdyby miał wybór, nawet jakby mu hierarchowie kazali i o to mi chodziło. Wszak, sam już od dawna pluł na kościół z powodu ukrywania pedofilii i był jednym z tych pierwszych, którzy o tym
@falszywy_prosty_pasek: Nie rozumiem jak można utożsamiać pedofilię z homoseksualizmem. Skoro większość społeczeństwa jest lub udaje, że jest heteroseksualna to znaczy, że są skłonni gwałcić dzieci płci przeciwnej? Normalny człowiek czuje do tego obrzydzenie. Nie wgłębiałam się w psychologię, ale z tego, co wiem to taki "zwykły" gwałt ludzie robią dlatego, że lubią czuć przewagę nad ofiarą. W przypadku pedofilii zapewne chodzi o to samo, ale jest to jeszcze bardziej po*ebane, bo
@Kotouak: Dzięki niemu pewne organizacje zyskały źródła finansowania i sposobność do szerzenia swoich ekhm "poglądów" i teraz mamy co mamy ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście słabość PO też się do tego przyczyniła bo powinni to rozgonić na cztery wiatry. Btw, śmiesznie się patrzy jak Giertych wojuje z pisowską prokuraturą, motyw z omdleniem i szpitalem to majstersztyk, ale warto pamiętać co reprezentował na początku swojej kariery politycznej.