Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: no ja wiem że wy sobie na grupce tri pl dorobiliście teorię że to za pobicie pl rekordu IM

no i ostatnim zdaniem już wiesz dlaczego robi to a nie coś innego. A swoją drogą to gdzie on zajeżdżał komuś drogę? Bo jak mówisz o tej sytuacji z jego filmu na fb, no to sorry, ale średnio to było zamierzone - zresztą przy takim dystansie jedno takie zwolnienie innego zawodnika
no ja wiem że wy sobie na grupce tri pl dorobiliście teorię że to za pobicie pl rekordu IM


@Wormditt: Jakie pobicie? Przecież on nie ma rekordu na długim dystansie xd

A swoją drogą to gdzie on zajeżdżał komuś drogę? Bo jak mówisz o tej sytuacji z jego filmu na fb

Dokładnie tak. Tym bardziej, że mówili do niego że ma z tyłu kogoś i żeby uważał. Ale nie - trzeba
Jakie pobicie? Przecież on nie ma rekordu na długim dystansie xd


@Wyrewolwerowanyrewolwer: w sumie racja, to był taki oszukany rekord bo nie był to oficjalny dystans, chyba krótszy rower, ale przez jakiś czas jednak "rekord" miał - dopóki Wilkowiecki z Najmowiczem go nie pobili.

Ale nie - trzeba się wywalić na środek i jeszcze zajechać drogę.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale gość od kilkunastu godzin jest w
@mkarweta: Już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety na 41 okrążeniu odcinka rowerowego Robert miał wypadek i musiał wycofać się z wyścigu. W tej chwili jest w szpitalu i przechodzi podstawowe badania. Cały czas jest w kontakcie ze swoim zespołem. Więcej informacji na temat okoliczności całego zdarzenia przekażemy rano.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pomijam już, że jak cokolwiek rozsądnego się dzieje (czy to ważne zawody w trajlonie czy mirki gdzieś startują) to posucha straszna, a jak rk rywalizuje z 20 osobami z całego świata to nagle tag zasrany od rana xd

@Wyrewolwerowanyrewolwer:

Gdzieś od Karasia widziałem "tłumaczenie". Polak widzi dystans Ironman na top poziomie? Meh. To tylko 3,86 pływania, 180 roweru, 42 biegu.
A jak widzi, że ktoś przebiegł 1000km? Wooah, kurde, kto to
Gdzieś od Karasia widziałem "tłumaczenie". Polak widzi dystans Ironman na top poziomie? Meh. To tylko 3,86 pływania, 180 roweru, 42 biegu.


@Wycu91: Taaa, w jakimś wywiadzie to mówił + że tu chodzi o zabieg na hajs.
No nic, jaki by nie był - szkoda że skończył (i do tego tak) zawody. Może zdąży się na Challenge Roth przygotować ¯\_(ツ)_/¯

Już pomijam fakt przygotowania trasy.

To jak dla mnie skandal. Nie być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer:

Jeszcze odnośnie tego - jaki dystans by nie był, nie ma co zlewać.


Oczywiście, tylko też nawiązałem do wywiadu i pieniędzy. Właśnie dlatego poszedł w ultra. Mniejsza stawka, łatwiej o sponsorów i zainteresowanie.

To że nie zamknęli trasy to jest patologia.
Ale poza tym, wydaje mi się strasznie wąska w strefie żywieniowej, gdzie już doszło do jednego incydentu: Karaś zajeżdżający drogę innemu zawodnikowi. A to było jeszcze w teoretycznie dobrych
@Wycu91: Wąska strefa i słaba jakość nawierzchni. Jak już kręcą po małym okrążeniu to mogliby im chociaż fajny asfalt znaleźć.
Może jakby mieli dotkliwe i bezwzględne kary za takie zachowanie (coś z rodzaju tych na challenge daytona), wyglądałoby to inaczej.
No, ale nie ma co gdybać, 2 polskich kozaków dalej jest w stawce - trzymamy kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wyrewolwerowanyrewolwer: @Wycu91: sama ta strefa zywienia czy jajkkolwiek to nazwac to jakas porazka. wasko jak cholera a ten odcinek byl wspolny z kawalkiem strefy biegowej. czyli potencjalnie podjezdza Karas czy ktokolwiek po jakis zel gdzie bylo widac ze ktos z teamu zaczyna biec zeby mu to plynnie podac w tym czasie np. ktos za nim jedzie przez strefe. a ktos inny jest na biegu i biegnie z naprzeciwka. Wyglada jak