Wpis z mikrobloga

@pankaboom Parę dni temu było 35 stopni, ale mam cały czas #!$%@?ć w długich spodniach żeby nie urazić jakiejś baby której na oczy nie widziałem xD

Najważniejsza jest umiejętność dopasowania ubioru do miejsca i okoliczności. Na wesele czy wszelkie uroczystości rzeczywiście w krótkich spodenkach nie wypada, do pracy w biurze też pewnie nie bardzo (choć tu już opinie są mieszane), ale co jest złego w wyjściu na miasto w krótkich spodenkach. Ulica
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@pankaboom: Z 10 lat temu miałem na studiach szkolenie z savoir vivre właśnie z tą panią, bardzo była miła i profesjonalna, więc myślę, że więcej tu jest hejtu dziennikarza niż jej osobiście. Pamiętam, że wtedy mówiła np że nie ma eleganckiego sposobu jedzenia burgerów, więc zgodnie z protokołem burgerów się po prostu nie je. Jakoś z tego powodu burgerownie i ich klienci nie rzucili się na nią z hejtem :D
@Meskie-SpodniePL:

Na całe szczęście etykieta panuje na salonach a nie na ulicy. :D

. Tanktop na ulicę zbyt nagi ale krótkie spodnie nie.


Rozdwojenie jaźni? :p co dla Ciebie oznacza że "tanktop jest zbyt nagi na ulicę" xD?
@Bover:

Według dress code'u, temperatura nie jest żadnym wyznacznikiem ubioru. Nie wypada, żeby dorosły mężczyzna czy nawet młodzieniec, chodził po ulicy w mieście w krótkich spodenkach. Jest to faux pas.


Faktycznie zero kontrowersji. Przecież nie ma znaczenia czy idziesz do biedronki na zakupy, czy może na wesele albo kolacje w ambasadzie. Zawsze masz mieć spodnie bo jak nie to faux pas xD.
@vateras131: W tym kraju już nic nie można powiedzieć, bo banda zniewieściałych młodych chłopców to takie płatki śniegu, że niemal wszystko jest dla nich kontrowersyjne. To jest jakiś polski fenomen.

Ludzie, jak wy się odnajdujecie w życiu, skoro was oburza opinia jakiejś randomowej babki?!
Przecież ona jest specjalistką od savoir-vivru i dress code, i mówi jak to wygląda według tych zasad, a wykopki się tutaj oburzają, że ktoś im zabrania chodzić w krótkich spodenkach XD

Stop making stupid people famous


@vateras131: czemu stupid? ta babka ma doktorat i zdobywała swoją wiedzę między innymi od szefa protokołu Białego Domu. na pewno mądrzejsza od 99% innych osobowości celebryckich
@pankaboom:
babka jest ekspertem od wyższej kultury która w sumie wymiera, według praktycznie każdego savoir vivre, krótkie spodenki są HARAM i to nie jest jej wymysł tylko tak się ustawiły trendy w towarzystwie w którym się obraca i ma racje mówiąc że dżentelmenowi to nie przystoi. Przeciętny wyk0pek by poszedł przywitać prezydenta USA w dresach pewnie xD albo w koszuli z krótki rękawek xD Dlatego są potrzebne osoby jak ta pani