Wpis z mikrobloga

@Chehu: Już ostatnio wklejałam pod takim wpisem przykłady zbiórek, gdzie faceci zebrali nadwyżkę, a kobiety niewiele, to mi OP usunął komentarz xDD Tyle warte są te wasze filozofie, jak ktoś wam udowodni, że się mylicie, to potraficie tylko zatkać uszy i udawać, że nie słyszeliście.
Tyle warte są te wasze filozofie, jak ktoś wam udowodni, że się mylicie, to potraficie tylko zatkać uszy i udawać, że nie słyszeliście.


@pianinka: no w #!$%@? obalone, rzeczywiscie, dane mowia zupelnie cos innego ale obalone bo znalazlas jeden przyklad
@Trybun_Plebejski: Oczywiście. Mężczyzn rodzi się więcej i są w społeczeństwie w nadmiarze. Też nie mogą rodzić dzieci (w sensie jeden mężczyzna może tyle zdziałać co 10), więc nie ma potrzeby rozdawać pieniędzy na ich utrzymanie, bo i tak jest za dużo
@BlackpillNaCalego jestem z okolic, gdzie Julia mieszka. Nie wiem jak było z chłopakiem wyżej, ale tutaj cała zrzutka i akacja były bardzo mocno rozpowszechniane, przez pół roku co drugi post na tablicy to była ta zrzutka, jakieś koncerty charytatywne itd, wszystko wpadało na tę zrzutkę