Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy Banot odczuwa jakikolwiek strach wchodzac na budynek ja nie moge obejrzec filmiku na raz, a co dopiero jakbym mial tam wejsc. Tetno ma takie jak ja schodzac z lozka (,) #banot #bnt
  • 10
Troszkę mnie przeraża ze tak często o nim piszesz. Ale powiem Ci, ze kiedyś mówił na filmikach ze się boi podczas wspinaczek. Aaale to ja już sam rozumiem, musisz się bać żeby nie popełnić błędu - bać się pokornie. Ale samo wchodzenie po budynkach sprawia ze strach jest nie ważny a liczy się cel który obrałeś
@konradw: @BELM0ND0: Mówił nawet kiedyś ze nie boi się wysokość, tylko tego ze fizycznie nie podoła lub wydarzy się coś niezależnego od niego. A odczyty z pulsometru wskazują nienaturalny wręcz spokój. Osobiście podejrzewam ze Banot może mieć jakieś genetyczne uwarunkowanie (wadę?) wyłączające lek wysokości, bo nie chce mi się wierzyć ze samym treningiem człowiek jest w stanie utrzymać puls <80 w sytuacji zagrożenia życia. Kiedyś czytałem ze takie zjawisko występuje
@traphone: myślisz że samym życiem jak mnich i mnóstwem przygotowań jesteś w stanie wyłączyć myśli i świadomość, że wystarczy kilka zardzewiałych śrubek od listwy przy oknie i lecisz 100 metrów w dół, niezależnie ile masz pary w łapach i ile czasu spędziłeś na morderczych treningach? :D
@konradw: w jednym z pierwszych filmów ze wspinaczki powiedział, że nie boi się śmierci, tego co jest po drugiej stronie. wiadomo też że walczył z depresją, a po niektórych lekach o ile je brał bo tego nie wiem, mózg jakby wyłącza się na emocje, nie odczuwa się przyjemności, lęku.. itd zresztą na większości filmików sprawia wrażenie osoby obojętnej, wyrażającej emocje w bardzo skąpy sposób... to tylko moja teoria, dla mnie ma