Wpis z mikrobloga

Fanpejdż Historykon.pl zbanowany!
Niestety stało się coś niespodziewanego! (A może jednak trzeba było się tego spodziewać?)

Moja ciężka praca poszła do piachu, dlatego proszę Cię o pomoc. Więcej przeczytasz tutaj - link do znaleziska - Fanpejdż Historykon.pl zbanowany na Facebooku!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #socialmedia #kultura #internet #pomocy #wykop #polska #media
źródło: comment_16246342679IeWD1fdOQl3NHWtZmy6VW.jpg
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sropo: przykro mi, fejsbuk to gunwo i nie polecam. Lata temu jak jeszcze miałem konto tam to zostałem adminem na jednym fanpage'u. Założycielami były jakieś młokosy, ale ogólnie było spoko, wrzucałem jakieś duperele od czasu do czasu i było git. No ale pewnego dnia wielcy założyciele stwierdzili że inny fanpage o takiej samej tematyce trzeba zgłaszać (nie pamiętam za co, za plagiat naszego?? czy coś takiego) żeby fb go usunął i
Moja ciężka praca poszła do piachu,


@sropo: nie poszła, dzięki Twojej ciężkiej pracy wielu ludzi znajdywało treści na FB. Za darmo budowałeś markę FB zamiast budować swoją.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT


@sropo: i po banie na FB nic się nie nauczyłeś.

Albo robisz coś dla siebie albo dla innych. Chcesz mieć kontrolę nad swoimi treściami, musisz je trzymać u siebie. To jest dokładnie
Wrzucasz powieszonego człowieka, po czym się dziwisz, że dostałeś bana


@hacerking: Na albicla by nie dostał, nie takie rzeczy wrzucałem, chociaż ja tam miałem "konto premium" xD