Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magdozaur: bardzo ładnie teraz wyglądasz, ale faktycznie po lewej też nie było źle, niemniej rozumiem twój chwyt po ostateczność, jeśli problem powraca, u mnie podobnie, zawsze jakiś syf na ryju wyskoczy
  • Odpowiedz
@Magdozaur: mi jeszcze zostały dwa opakowania ale już jest super. Nie miałem jakiegoś turbo ciężkiego trądziku, ale to co napisałaś, budzenie się rano i patrzenie które nowe, a które się powiększyły oraz potrzeba maskowania tego wszystkiego potrafi wprawić w kompleksy.

dużo skutków ubocznych (u mnie wysuszenie ust, łokci, krwotoki z nosa, bóle mięśni, problemy z pamięcią, delikatna skóra (przy najmniejszym uderzeniu dosłownie zostaje dziura xD))


Od siebie polecam balsam do twarzy
  • Odpowiedz
@olek12216: pocieszę Cię, już po tygodniu od skończenia nic nie trzeba używać, żadnych balsamów, po pomadkę sięgam trochę z przyzwyczajenia, więc nie dokupuj na zapas ʕʔ*
  • Odpowiedz
@Magdozaur: izotek zawsze wykop, ze 5 lat temu byłem leczony z bardzo bardzo mocnego trądziku i dosłownie jakby ktoś zmazał go z twarzy, zdziałał cuda, polecam bardzo każdemu, ale w pierwszej fazie można wpaść w niezłą depresję
  • Odpowiedz