Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magdozaur: ale z tym alko to różnie bywa, ja pełna abstynencja od początku terapii a wątroba mi #!$%@?ła w kosmos, niby czułem się tak samo jak zawsze ale niepokój dalej mam, nie minął jeszcze miesiąc od końca
@Magdozaur: Maści na trądzik się już nie stosuje od dobrych 15lat. Nie wiem na kogo Ty trafiałaś.
Swoją drogą izotretynoina ma sporo więcej działań niepożądanych o których lekarze nie wspominają, a warto wiedzieć, chociażby permanentną atrofię gruczołów łojowych.
@Magdozaur: Izotek to faktycznie lek, który ma ogromną skuteczność. Jednak jego skutki uboczne to coś, co powinno zapalić czerwoną lampkę u osób, które chcą zacząć kurację. Wspominano już w komentarzach o krwawieniach z nosa, bólu mięśni i delikatnej skórze. U mnie dodatkowo wystąpiły problemy z pamięcią - pod koniec nie pamiętałem które włączniki w domu rodzinnym są do których świateł i nie przesadzam. W pewnym momencie nie rozpoznawałem twarzy bliskich znajomych.
@Magdozaur: sam jeszcze w gimnazjum (z 15 lat temu) brałem to i bardzo się cieszę. Nic innego nie pomagało. Oczywiście wysuszenie ust tragiczne, najgorzej jak zapominałem brać kremu do szkoły (smarowałem grubą warstwa Nivea, bo nic innego nie pomagało xD) i mogłem usta zdejmować plastrami z wysuszenia. Poza tym, to tylko ból mięśni, ale tylko wzdłuż kręgosłupa. Izotek to mocny lek, który na pewno pomoże, ale trzeba się liczyć, że skutki
@Winsomegirl: No nie masz racji. Od dawna wiadomo, że antykoncepcja tylko maskuje wypryski, po odstawieniu wszystko wraca do normalnego stanu. Hormony regulują się 3 miesiące, dopiero po tym okresie jesteś w stanie w pełni wrócić hormonalnie do tego co było przed braniem antykoncepcji.