Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Mireczku, nie powiem dość mnie zaciekawiłeś i chętnie bym sobie poczytał. tylko jest jeden problemik mianowicie dość słabo sobie radzę z poszukiwaniem takich treści w necie. Kierowniku poratuj linkiem na priv
jestem w 100% przekonany że jak pojedziesz w jakiekolwiek miejsce kultu w Polsce to na jarmarcznych straganach pod kościołami znajdziesz podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mądrzejsze o tym nie wspominać


@Sejmitar: O tym samym pomyślałem. Najzabawniejsza jak kiedyś byłem w Medjugorje którego nie uznaje nawet Watykan, za to 90% ludzi to Polacy. Na straganach można było dostać patelnie z Jezusem i stringi z Maryją. Jestem przekonany
@#!$%@?: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie