Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 859
Marzenia mojej różowej:
- czajnik za 800zł
- pasek za 300zł
- sandały za 400zł
- wakacje na bali
- pandora za 250zł

Moje marzenia po kilku miesiącach mieszkania z różową:
- jedzenie do kolejnej wypłaty
- wystarczający zapas butelek wody
- kapsułki do prania byłyby super
- oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
@analogiczna: Kawowi fanatycy parząc kawę metodą przelewową w dripie starają się żeby woda leciała cienkim , równym strumieniem, zalewają kawę kolistymi ruchami od środka do zewnątrz. Dlatego bardzo przydatny do tego jest czajniczek z tzw gęsią szyją. Pozwala to na równomierną ekstrakcję kawy.
Trzeba by pytać pod tagiem #kawa. Ja sam używam aeropressu i tam na szczęście nie trzeba odpierdzielać takich czarów.

@misthunt3r: Akurat sandały za 400 PLN, to
@tindeRoman: Ehh czytam te komentarze i wylewa się mentalność bylejakości. Co wam do tego ze ktoś kupuje czajnik za 8 stow. Może po prostu chce mieć porządniejszy sprzęt niż taki za 2 dychy, który tez zaparzy wodę. Może ten droższy lepiej się prezentuje etc. Dobre jakościowo rzeczy kosztują. Akurat czajnika za 800 zł pewnie bym nie kupil ale jesli kogoś stać i po prostu chce mieć coś takiego w swoim domu
Pobierz J_Dilla - @tindeRoman: Ehh czytam te komentarze i wylewa się mentalność bylejakości. ...
źródło: comment_1624618435AG7QZuS9oLUFo3zmFxiaI0.jpg
@tindeRoman czyli, że ty realizujesz jej marzenia? Pytanie czy ona tego oczekuje, czy ty sam chętnie proponujesz? Mi też czasem różowa mówi, że chciałaby coś tam, to jej mówię "to se kup" i temat z głowy. A jak tak nie gada i jest kochana i nie prosi o nic, to czasami sam jej coś kupię z zaskoczenia, ale to raczej coś do 100 zł :)
@Wycu91: ja używam ekspresu, więc się nie znam. Jestem za leniwa, żeby najpierw ogrzać kolbę przepuszczając wodę(chociaż zalecają w instrukcji), tylko sypię do zimnej, a gdzie by mi się chciało bawić w inne cuda

ale dobrze wiedzieć, że takie istnieją
@Wycu91: glownie ten czajnik mnie tak stloczyl. Co do pozostalych to zalezy mocno od tego wlasnie co kupujesz. Moje obserwacje rozowych mowia, ze rzadko sa to zakupy rzeczy porzadnych na dlugo, raczej takich ktore im sie podobaja, nawet jak sa gowniane. Wtedy te ceny uwazam za przegiete.
Np wymienione przez Ciebie Merelle bralbym za taka kwote nie zastanawiajac sie za bardzo, bo to kawal dobrej jakosci.