Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 859
Marzenia mojej różowej:
- czajnik za 800zł
- pasek za 300zł
- sandały za 400zł
- wakacje na bali
- pandora za 250zł

Moje marzenia po kilku miesiącach mieszkania z różową:
- jedzenie do kolejnej wypłaty
- wystarczający zapas butelek wody
- kapsułki do prania byłyby super
- oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
osobiście wolałbym 400 na czajnik i 800 na buty, ale co kto lubi :)


@PrzegrywomSznur: No właśnie o to chodzi, że dzisiaj buty to jednak jakiś instagramowy szpan, ale czajnik za 800 śmierdzi cyganerią, chyba że naprawdę zarabiasz w milionach rocznie, to wtedy #!$%@?.
: i ludzie się dziwią gdzie im wypłata #!$%@? jak nie potrafią ograniczyć kosztów na takich głupotach jak woda w butelce...


@Issac: Z jednej strony dałam plusa, ale z drugiej no nie wiem - mi jakoś wypłata nie #!$%@?, utrzymuję się za połowę swojej pensji, a piję tylko wodę butelkowaną, bo kranówka i filtrowana mi nie smakuje i głupio byłoby mi czegoś tak podstawowego jak woda sobie żałować - zwłaszcza, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pantegram: Chodzi o ogólne oszczednosci w budżecie przez alternatywne produkty.
Mi za #!$%@? nie smakuje woda, ale nawet nie myślę o walorach smakowych.. trzeba się nawodnić i tyle - to jakby ktoś mówił że powietrze przy wdychaniu go gilgocze w gardło i przez to przetacza sobie kupioną w workach natlenioną alpejskim powietrzem ( _)
Idea wielorazowej butelki jest super, ale kupowanie i wyrzucanie 1/2butelek dziennie to jest #!$%@?
wystarczający zapas butelek wody


@tindeRoman: O ile rozumiem, że na jedzeniu można się przejechać (zwłaszcza, jak się nie gotuje i nie planuje posiłków) tak nie kumam zupełnie, o co chodzi z wodą?

My z narzeczonym jeździmy zazwyczaj do Makro (albo do dowolnego innego marketu) i bierzemy po 3-4 zgrzewki wody, co daje zapas na jakieś pół miesiąca... 2x w miesiącu wystarczy zrobić takie zakupy (może i rzadziej, jeśli pijesz mniej wody,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: Mi jest wygodniej trzymać 12 butelek wody po 500ml przy łóżku. Wygodniej się pije i nie muszę nosić wody w szklance z kuchni do sypialni. (wodę w butelkach mam dowożona na zamówienie z supermarketu)
Chodzi o ogólne oszczednosci w budżecie przez alternatywne produkty.

Mi za #!$%@? nie smakuje woda, ale nawet nie myślę o walorach smakowych.. trzeba się nawodnić i tyle - to jakby ktoś mówił że powietrze przy wdychaniu go gilgocze w gardło i przez to przetacza sobie kupioną w workach natlenioną alpejskim powietrzem ( _)


@Issac: No z tym się nie zgadzam... Nie smakuje Ci, bo ta woda z kranu
o wszystko czy się dorzucasz odmawiając sobie swoich przyjemności? XD


@tindeRoman: nie dawaj jej żadnych piniędzy
po każdym segzie płacz rynkową stawke, oczywiście z pisemnym potwierdzeniem że była obopólna zgoda i paragonem z VAT na wykonaną usługe
Wyprowadza się i masz spokój

Dziękuje, temat do zamknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale czajnik za 800


@dwa_szopy: Są takie, do parzenia kawy np. Żeby kontrolować temperaturę co do jednego stopnia, żeby się odpowiednio woda wylewała, itp #!$%@?.

Odpowiednio markowy czajnik do tego to przynajmniej z 500 PLN.


@Wycu91: Też tak myślałem, a potem znalazłem na stronie Tchibo z tymi samymi funkcjami i z taką samą szyjką za połowę tej ceny. Szczerze? Nie widzę sensu przepłacać, jest tyle samo dokładny co tamte drogie,