Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 859
Marzenia mojej różowej:
- czajnik za 800zł
- pasek za 300zł
- sandały za 400zł
- wakacje na bali
- pandora za 250zł

Moje marzenia po kilku miesiącach mieszkania z różową:
- jedzenie do kolejnej wypłaty
- wystarczający zapas butelek wody
- kapsułki do prania byłyby super
- oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
kapsułki do prania byłyby super


@tindeRoman: Zamiast kapsułek polecam 30 g proszku do prania na każde pranie + 1 łyżka płynu do mycia naczyń na każdy kilogram prania, wychodzi taniej niż kapsułki, więc może uda się oszczędzić te 100 zł miesięcznie. Płynu do płukania tkanin używaj zawsze najmniejszą ilość podawaną przez producenta czyli jakieś 25 ml.
@koniecswiatajestbliski: tak jak pisze @bellazi: główna różnica w cenie to materiał z jakiego jest wykonany no i rodzaj grzałki oczywiście. W sklepie w którym pracowałem były też takie czajniki za 20zł - jakieś 40% z nich wracało na reklamację w ciągu 2 tygodni od zakupu. Dodatkowo ludzie przychodzili i mówili, że woda jedzie plastikiem. Po kilku miesiącach przyszło pismo o wycofaniu tych czajników bo ten plastik nie spełniał norm dla
@tindeRoman: Tutaj masz bardzo przyzwoity czajnik, tylko nie trzymaj go blisko okna, bo plastikowe "szybki" kruszeją i pękają od światła po 5 latach. Do odkamieniania używaj 10 g kwasku cytrynowego i 20 g/ml płynu do mycia łazienek mojego pomysłu (20 g kwasku cytrynowego, 27 g/ml płynu do mycia naczyń, 500 ml wody demineralizowanej i 500 ml octu spirytusowego 10%) na 500 ml wody kranowej. Odkamienić czajnik wystarczy raz na 3 miesiące.
Pobierz tojestmultikonto - @tindeRoman: Tutaj masz bardzo przyzwoity czajnik, tylko nie trzym...
źródło: comment_1624626289khmhDZsookBj9vNNA5le0P.jpg
@tindeRoman: No i był bym zapomniał. Płyn lejesz bezpośrednio na ubrania i wsypujesz proszek. Nigdy nie ładuj pełnej pralki 80-90% to maksimum, bo inaczej proszek może się nie rozpuścić albo płyn nie wypłukać w całości. Nie oszczędzaj też wody, bo ubrania się źle wypiorą. Używaj programów z dużą ilością wody.