Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 859
Marzenia mojej różowej:
- czajnik za 800zł
- pasek za 300zł
- sandały za 400zł
- wakacje na bali
- pandora za 250zł

Moje marzenia po kilku miesiącach mieszkania z różową:
- jedzenie do kolejnej wypłaty
- wystarczający zapas butelek wody
- kapsułki do prania byłyby super
- oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnasstorm: XDDDD
kiedy piszesz sobie śmieszny przedrzeźniający komentarzyk a i tak się musi ktoś dosrać #najlepiej
pracuje od dawna, płacę za wszystko sama, bo sumienie nie pozwoliłoby mi nikogo wykorzystywać ani myśleć o niepotrzebnych rzeczach jak różowa z wpisu. Ale co, marzeń mieć nie można? Fajnie byłoby być taką niezbyt myślącą różową która może sobie kupić czajnik za miliony monet, a nie taką co ciśnie nadgodziny żeby zapłacić za większą naprawę
@J_Dilla: Po cholere Ci czajnik za prawie tysiac skoro ta sama rzecz mozesz kupic juz za 50 PLN w dydkoncue typu biedronka? I tez Ci zaparzy wode, to o czym piszesz to jawne przeplacanie. Czajnik ma nie wygladac, ma spelniac swoja funkcje tj parzenie wody. Szacunek do pieniedzy i myslenie w zyciu bardzo przydatne umiejetnosci niz przeplacanie za czajnik prawie 100% ceny "bo ma wygladac" XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantegram: tak samo mi osobiście nie smakuje woda butelkowana jak i z kranu.
Dzbanek szklany 100zl max. (A i plastikowy za kilkanaście złotych można dorwac)
Filtr Brita lub Dafi kosztuje na cały miesiąc dla 3osob 8-10zl miesięcznie.
300litrow wody z kranu to 1-2zl. (Extra koszt dla śmieci jest znikomy, zaczynając od tego że nie wszędzie nawet to jest brane pod uwage)
Więc miesięcznie wydaje się 3-5zlotych na osobę.
Ja np. Lubie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- wystarczający zapas butelek wody

- kapsułki do prania byłyby super

- oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie

@tindeRoman: Pij wodę z kranu lub kup dzbanek do filtrowania a kapsułki zamień na proszek/żel do prania i już masz stówę w kieszeni miesięcznie.
@Wycu91: dzięki dobry człowieku :)

Co do wagi. To chińczyk za 50 PLN fajnie się spisuje.


@Wycu91: a jaki to chińczyk ta waga, bo właśnie pojawiła się tchibo a w drugim sklepie hario dość spora obniżka?