Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma seks regularnie to sobie może pieprzyć, że seks jest przereklamowany. To trochę tak jak z jedzeniem. Jak ktoś je obiad codziennie, w tym dwa razy w tygodniu schabowy, to jest to coś normalnego, żadna frajda, ale jakby ktoś nie jadł cały tydzień, to schabowy będzie siódmym cudem świata, mówienie incelom, że seks jest przereklamowany, to tak jak mówienie głodującym ludziom, że jedzenie to nic takiego. Jak człowiek nie rucha dłuższy czas, to popęd seksualny jest ogromny, jest to normalne. Dlatego normickie #!$%@? głupot nie ma żadnego znaczenia.

#blackpill #redpill #bluepill #przegryw #mgtow #incel #chad #chadowezycie
  • 28
@RivenBlackPill: nie jest przereklamowany, ale nie jest też w każdym przypadku czymś cudownym i takim jak samotne prawiki go widzą. w sensie na pewno dla kogoś, kto potrzebował bliskości i dotyku to będzie wielkie przeżycie, ale może też być zwyczajnie traumatyczne
@nequiquam:
Równie dobrze mogłabyś napisać tak o konsumowaniu pożywienia:

Na pewno dla kogoś, kto długo głodował i potrzebował jedzenia i picia, to będzie pozytywne przeżycie, ale może też zwyczajnie zaszkodzić i np. zatruć.

Czy to prawda? Jak najbardziej, tylko co z tego?
@Bochunowsky: tak może myśleć jedynie prawik albo osoba którą seks miała max 5 razy w życiu. żeby na dłuższą metę seks był dobry, potrzebna jest głębsza relacja między osobami, z czasem zbliżenia strikte fizyczne z kimkolwiek tracą smak, który miały na początku, chyba że są pobudzane jakimiś substancjami. nie wiem skąd zakładasz to co do mnie - jestem babą, lubię seks i nie mam z nim traumatycznych przeżyć. po prostu mówię,
@RivenBlackPill: Cala prawda, p0lka to wspolczesny zolnierz wehrmachtu, ducze ktore trzyma lape na lodowce, na spizarni, a w srodku sa ludzie wyglodzeni od 30 lat nic nie jedli, patrza blagalnym wzrokiem trzesa im sie raczki, prosza o cokolwiek. A w tym samym czasie doslownie obok niego, p0lki oblegaja chada za jego wzrost i kwadratowa morde z minecrafta, i on juz mowi ze nie moze a one na sile mu jeszcze wpychaja
@RivenBlackPill: Dzieje się tak z prostego powodu. Jesteśmy stowrzeni do rozmnażania, to nasz główny cel z naszego biologicznego punktu widzenia. Dlatego jeżeli nie mamy możliwości przekazania genów dalej organizm zaczyna nam cisnąć na znalezienie partnerki. Gdy jednak nie może zostać ona znaleziona rozpoczyna się cykl autodesktrukcyjny osobnika, gdyż jeśli jego geny są tak słabe, że nie mogą zostać przekazane, jest niepotrzebny pod względem biologicznym. Natomiast osoba która zaliczyła te całe segzy
może pieprzyć, że seks jest przereklamowany


@RivenBlackPill: i tu masz całkowitą rację, że jeśli chodzi o incelów to jest pieprzenie. Syty głodnego nie zrozumie ale jeżeli już masz tego schabowego to trzeba takim low tier normikom czy innym beciakom powtarzać, że nei warto dla schabowego sprzedawać się (a to tylko tani kawałek świni, nawet nie prawdziwy vienna schnitzel - pun intended ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

To