Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę jak niektóre kobiety potrafią #!$%@?ć makijaż i outfit chcąc się wystroić na wesele, studniówkę czy inne uroczystości. Czasem z ładnej i naturalnej dziewczyny robią z siebie poczwarę z grażynowatą fryzurą, kiecką jak z wiejskiego targu lub hurtowni dla starych bab, postarzającym, kiczowatym makijażem i pazurami jak kura tylko z błyskotkami. Nie lepiej już wybrać się do profesjonalnego fryzjera, makijażysty (lub samej sobie zrobić minimalistyczny makijaż) i kupić sobie ładną sukienkę i buty niż robić z siebie typową Grażynkę?
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #grazynacore #modadamska
truskafa - Zawsze mam bekę jak niektóre kobiety potrafią #!$%@?ć makijaż i outfit chc...

źródło: comment_1624526548hXIiPbCNRMpvwk1rNqRheN.jpg

Pobierz
  • 59
@truskafa: No ale wioski nie są zaopatrzone w super profesjonalistów którzy czekają na pięć okazji do roku, żeby zrobić dziewczynom fryzury czy makijaż. Większość korzysta z pomocy dziewczyny która wydaje się być w rodzinie najbardziej do przodu w temacie i tyle. Co do samych profesjonalistów, to też różnie bywa, i trzeba się na szukać i dobrze trafić, żeby później na wesele nie jechać z papajową żółtą twarzą.

Pieniądze to osobna sprawa.
@loginprzykladowy: masz racje i chciałam jeszcze właśnie dopisać, że jak widzę też na tych imprezach facetów to często taką samą bekę mam z ich garniturów, czasem młodzi mężczyźni a takie wielkie garnitury albo z jakimiś wieśniackimi wstawkami, np. czerwonymi i jeszcze buty też jak z targu za 50 zł. Także żeby nie było, nie śmieję się tylko z kobiet, tylko jako kobieta bardziej zwracam uwagę na wygląd osobników mojej płci. Polakom
@rouli: no niby nie, ale wiele razy widziałam kobiety, które wyglądają słabo bez makijażu/ z lekkim makijażem, a jak je odpicowali w jakimś studiu to wielkie wow. Tylko do tego trzeba mieć rysy spoko, a nie ziemniakowatą twarz, akurat na tym zdjęciu dwie panie od prawej mogłyby się nadawać na taką metamorfozę.