Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę jak niektóre kobiety potrafią #!$%@?ć makijaż i outfit chcąc się wystroić na wesele, studniówkę czy inne uroczystości. Czasem z ładnej i naturalnej dziewczyny robią z siebie poczwarę z grażynowatą fryzurą, kiecką jak z wiejskiego targu lub hurtowni dla starych bab, postarzającym, kiczowatym makijażem i pazurami jak kura tylko z błyskotkami. Nie lepiej już wybrać się do profesjonalnego fryzjera, makijażysty (lub samej sobie zrobić minimalistyczny makijaż) i kupić sobie ładną sukienkę i buty niż robić z siebie typową Grażynkę?
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #grazynacore #modadamska
truskafa - Zawsze mam bekę jak niektóre kobiety potrafią #!$%@?ć makijaż i outfit chc...

źródło: comment_1624526548hXIiPbCNRMpvwk1rNqRheN.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@truskafa: kiedyś czytałem że laski chodzą do takich agentów bo fryzura jest trwała i cały czas dobrze wygląda. Ja jak miałem długie włosy to kucyk i co parę razy przeczesać i tyle :P szkoda sobie życia kombinować najlepsze kobiety są naturalne
  • Odpowiedz
Polakom jeszcze często dużo brakuje jeżeli chodzi o styl.


@truskafa: dodatkowo często jest tak, że osoby które na co dzień potrafią się ubrać nagle na wesele robią z siebie niewiadomoco
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Niewątpliwie, te atłasy, grzywki, zadziorne loczki.... Tak nawiasem mówiąc ciekawe co będzie najbardziej wyśmiewanym elementem obecnej mody. Obstawiam podeszwy słoniny i #!$%@? logotypy na pół ciucha
  • Odpowiedz
@Onkosfera: nie mam pojecia, ale teraz duzo wiecej osob ubiera sie dosyc ponadczasowo, np taka klasyczna meska elegancja zawsze bedzie w modzie (golfy, swetry, t-shirty, chinosy itd) lecz wtedy nawet nie chodzilo o kroje a o dziwne materialy. jakies poliestrowe, swiecace sie garnitury czy sukienki na imprezach, dziwne kolory dzinsow to bardziej o to chodzilo.
  • Odpowiedz
@truskafa: Moze sie myle, ale patrzac po latach na te stare fotki, same maja beke z siebie. I moze akurat tego im teraz brakuje - dystansu, ktorego wtedy nie mialy. Btw, kiecki calkiem calkiem, wlosy odstraszaja
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Wiesz co, parę mód już przeżyłam i mam wrażenie, że zawsze aktualny styl wydaje nam się najbardziej gustowny i ponadczasowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz młode laski chodzą ubrane w jakieś dziwne kiece na gumie, do pół łydy, pogrubiające bebzon, deformujące, wypisz wymaluj moja babcia w latach 80tych. Albo spodnie wysoki stan, robiące z dupy odwłok owada (żeby nie było, czasy biodrowek i procy też pamiętam
  • Odpowiedz