Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #polska

To jest niesamowicie zabawne jak te prawaki, brauniarze, konfiarze jak zwał tak zwał krzyczą:
HURRR, TO NIE NASZA WOJNA, DURRR

a jak się z nimi rozmawia o 39' to "chlip chlip sojusznicy nie pomogli, zostawili Polskę na pastwę Hitlera"

tak #!$%@?, zostawili, bo po pierwsze też uważali tłumoku tak jak ty "że to nie ich wojna " - a jak potem było wszyscy wiemy, dziękuj amerykanom durniu jeden z drugim że nie szprechasz po niemiecku. (chociaż jak patrze na wasze ciągoty, to niejeden z was by się z tego cieszył - ot, patrioci)

a po drugie żeby oczekiwać pomocy od sojuszników trzeba wytrwać dłużej niż 2 tygodnie a Twój rząd nie może #!$%@?ć za granice przy pierwszej lepszej okazji
  • 46
  • Odpowiedz
a jak się z nimi rozmawia o 39' to "chlip chlip sojusznicy nie pomogli, zostawili Polskę na pastwę Hitlera"

tak #!$%@?, zostawili, bo po pierwsze też uważali tłumoku tak jak ty "że to nie ich wojna " - a jak potem było wszyscy wiemy, dziękuj amerykanom durniu jeden z drugim że nie szprechasz po Niemiecku.

a po drugie żeby oczekiwać pomocy od sojuszników trzeba wytrwać dłużej niż 2 tygodnie a Twój rząd
  • Odpowiedz
@HlHl: czyli co wyciągamy szable i znowu giniemy dzielnie za cudzy interes? Można i tak. Później można mówić my polacy to mieliśmy wyższość moralną.

Inne narody jak zobaczą że pomagamy ukrainie zrozumieja że siłą przyjaźni jesteśmy wstanie pokonać wielkie zło i już nigdy nikt nikogo nie wystawi a polska połączy się z ukrainą i stanie się wielki mocarstwem.
  • Odpowiedz
@HlHl: a i putin jak będzie pod polskim butem to stwierdzi dobra wygraliście, macie tu nasze głowice nuklearne, po co nam one. wasza piękna walka odmieniła moje serce teraz wiem, że służyłem złu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@jl23:
Po pierwsze, gówno prawda, sojusznicy "pomogli jak mogli" - kto tak twierdzi jest totalnie niedouczony w tej kwestii. - poczytaj choćby o Konferencji w Abbeville
po drugie, mogli zareagować. wyszli nawet za linie Maginota i donosili o zaciętych potyczkach z Niemcami - których w rzeczywistości nie było.
3. Ja nie pisze o czasie POWOJENNYM, nie wiem czy się zorientowałeś.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
i putin jak będzie pod polskim butem to stwierdzi dobra wygraliście, macie tu nasze głowice nuklearne, po co nam one. wasza piękna walka odmieniła moje serce teraz wiem, że służyłem złu.

Odpowiedz


@janciopan: Jeżeli masz więcej niż 16 lat to mam dla Ciebie zla wiadomosc
  • Odpowiedz
Po pierwsze, gówno prawda, sojusznicy "nie pomogli jak mogli" - kto tak twierdzi jest totalnie niedouczony w tej kwestii. - poczytaj choćby o Konferencja w Abbeville


@HlHl: Tak, tak, wszyscy są niedouczeni, tylko nie Ty. Tylko że wypowiedzenia wojny poleciały już na stół.

po drugie, mogli zareagować


Jak?

wyszli nawet za linie Maginota i donosili o zaciętych potyczkach z Niemcami - których w rzeczywistości nie było.


Akurat do potyczek po niemieckiej
  • Odpowiedz
Od kiedy mamy sojusz z Ukrainą?
Chyba zapomniałeś że po wojnie zostaliśmy w strefie wpływów sowietów mimo pomocy sojuszników z zachodu. I na paradę zwycięstwa też naszych nie wpuścili żeby ruskich nie denerwować" Szprzechali byśmy po radziecku... A przynajmniej były pruby rusyfikacji.
"Niechby się inaczej zgięła historii sprężyna,
A rehabilitowalibyśmy dziś — Stalina."
Pan jesteś ignorant... Co się stało 17 września że nasz rząd #!$%@?ł? Wkroczyli sowieci...
Nasi sojusznicy mieli czas od
  • Odpowiedz
@HlHl: broniły naszego interesu bo musimy walczyć ze złem bo jak wiemy zlo zawsze przegrywa a na końcu wszyscy trzymają się za ręce i odchodzą w kierunku zachodzącego słońca.

to oczywiście polska ma walczyć ze złem bo jako jedyna ma odpowiednią wyższość moralną, inne kraje nie są tego godne. Putin to zło.
  • Odpowiedz
@HlHl: Ah te wykopkowe deliberacje, najpocieszniejsze, gdy odnoszą się do relatywnie nietrudno weryfikowalnych kwestii historycznych. Najogólniej wypunktował powyżej @jl23 , dodać jeszcze można, iż:

uważali tłumoku tak jak ty "że to nie ich wojna "


@HlHl: Według sondaży z 1939 76% Francuzów było za udzieleniem Polsce pomocy militarnej, zgodnej z zapisami traktatu sojuszniczego z 1921, a więc jednak "mourir pour Dantzig".
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@tigletpilesarus:
Nie wierzę w was
Jeden twierdzi że wypowiedzenie wojny to jest pomoc dla sojusznika
drugi twierdzi że społeczeństwo francuskie wyrażało poparcie dla Polski więc to definiuje cokolwiek
szkoda że to nie to 76% społeczeństwa decydowało a francuski rząd

Polska nie otrzymała marginalną pomoc od sojuszników względem tego, co mogli dla Polski zrobić to jest fakt historyczny
  • Odpowiedz
@HlHl: Ten konflikt był pewien od 2014 roku więc o czym Ty pie*dolisz? Tu nie chodzi by chować głowę w piasek ale była sposobność by ten konflikt załatwić w normalny sposób tymczasem wszystko i wszyscy którzy wyczuli w tym interes zaostrzyli go do granic możliwości a dzisiaj kiedy jest niemal pewne że zmieni się prezydent USA to pchają nas w pełnowymiarowy konflikt z Rosją - pie*dolisz te same banialuki jak wszyscy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@Reinspired: Wojna nigdy nie przynosi sukcesu, więc trzeba oddać Ukrainę, Puin sobie ją weźmie i pójdzie kosić trawnik.
A to że jeszcze 2 lata temu żądał wyjścia Polski i Bałtów z NATO, i dziś politycy i propaganda rosyjska otwarcie nastawia społeczeństwo rosyjskie na wojnę z Bałtami i z Polską to w sumie nie ważne. Putin dobry, to wszystko źli amerykanie
szkoda nawet śliny by splunąć na te konfiarskie zakłamane proputinowskie mordy
  • Odpowiedz
@Reinspired: Gdyby rosja nie była mocarstwem nuklearnym które ma wsparcie chin to można by było nawet myśleć o jakieś wojnie, ale też się zastanawiam czy ci podżegacze wojenni to są samobójcy czy idioci a może i to i to.
  • Odpowiedz
@janciopan

@Reinspired: Gdyby rosja nie była mocarstwem nuklearnym które ma wsparcie chin to można by było nawet myśleć o jakieś wojnie, ale też się zastanawiam czy ci podżegacze wojenni to są samobójcy czy idioci a może i to i to.


Raczej farmy ukrainskich trolli, których jest ostatnio więcej od tych wszystkich onuc.
  • Odpowiedz