Wpis z mikrobloga

Nie moge czytac niektorych debili.

Dajcie Sousie popracowac rok z tą bandą kopaczy zwlaszcza w obronie.

Wolę taką druzyne przegrywającą ale gdzie widac jakis zalązek calkiem dobrejj gry w przeciwienstwie do dwóch lat Buzzera.

Z gówna bata nie ukręcisz a przynajmniej nie od razu


@odislaw: Nasi kopacze mają siłę tylko na jedną połowę. Zazwyczaj grali dobrze pierwszą i w drugiej "obrona Częstochowy". #!$%@? to wychodzi w PR więc teraz grają tak
@odislaw: widzę, że fani borka się zlecieli xD Przecież byliśmy w grupie w której peszko jako selekcjoner. Chodzi mi o eliminacje euro. Jestem w 100% przekonany, że gdyby jerry został na ławie to nie było by drugiego meczu o wszystko tylko o jak najmniejszy wymiar kary. Paolo ma pomysł na reprezentacje i to nie pomysł na parę lat do przodu. Wolę taką reprezentację bo wiem, że jak pójdą tą drogą to
@odislaw: jestem za Sousą, ale minusem jest to o czym Stanoski wspomniał w którymś filmiku - powinien już w styczniu tu przyjechać i zamieszkać, jak Leon Beenhakker, interesować się bardziej naszym futbolem (tak, wiem że to dno i padaka, no ale taki zawód selekcjonera), rozmawiać z trenerami klubów (polskich i zagranicznych) w których grają nasi piłkarze, itd. Wziąć do sztabu jakichś Polaków którzy przybliżą mu nasze realia. A tak to siedział
@gipson_90:
Jak się czepiasz to powinieneś sam być ekspertem.

A nie pomyślałeś iż może to Ty jesteś tym debilem?

Przed "iż" powinien być przecinek.

Nawet nie musisz Polskim

"Polskim" z malej, bo to przymiotnik. Ja napisałem z wielkiej, bo to początek zdania.

Dalej mi się nie chce, iż albo jesteś trollem albo wyjątkowym debilem.