Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej ironicznę w ludziach zajmujących się #astronomia ?
To, że goście którzy nigdy nawet na księżycu nie byli rozmawiają o tym jakie czarne dziury są masywne, analizując wszystko jakby byli ekspertami i znali wszystkie mgławice świata XD.
Trochę jakby cygan mówił innym o pracowitości XD
#bekazastronomow
#tinder #blackpill #przegryw #pdk
  • 16
@for_the_motherland: Subtelny przekaz jako porównanie do przegrywów którzy nigdy nie mieli kobiety a wypowiadają się na temat związków hmmm. Miej świadomość że właśnie ten brak doświadczeń z kobietami pozwala ludziom spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy niż normictwo które nie musi się nad tym wszystkim zastanawiać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia dlatego nawet incele potrafią dostrzec pewne rzeczy które przeciętna osoba w związku nie dostrzeże bo zwyczajnie nie odczuwa
@xydeN-: Widzę, że zastosowanie tagu #astronomia nie było z mojej strony zbyt fortunnym posunięciem, bo nieumyślnie wprowadziłem kilka osób w błąd. Do astronomii nic nie mam, uważam ją z ciekawą dziedzinę, natomiast wpis jest parodią innego posta, który pojawił się dziś na mirko klik

PS. Nie zastanowiły cię pozostałe tagi?
@for_the_motherland: tak, to było zupełnie niefortunne. Niektóre tagi służą do ciekawych dyskusji, wymiany informacji i ciekawostek, po co wciskać tam na siłę jakieś bezbeckie parodie innych wpisów których pewnie większość obserwatorów tego tagu i tak nie zrozumie? Ja rozumiem, że wykop jest dla wszystkich i zwisałoby mi to, gdyby tagi działały jak powinny, bo połowę tagów które użyłeś mam na czarno, ale niestety nie działa więc fajnie jakbyście szanowali chociaż trochę