Wpis z mikrobloga

Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy skrzynię po kompletnej regeneracji i silnik uszczelniony oraz wymienione multum części jak rozrząd, wszystkie elementy ruchome, rolki paski, nowy kompresor klimy z przewodami, poduszki kołyski itp itd.
Są też nowe soczewki bixenon (omg jak to teraz świeci)

Teraz leci za 2 tyg na lakiernię na nowy lakier czarna perła 3 warstwowa (kolor z palety bmw lub mazdy - jeszcze się zastanawiam).

Felgi też idą w czarny kolor i będą służyły jako zimowe, na lato będzie komplet od S8 również pomalowany na czarno.

Na ten sezon jest jeszcze plan na oklejenie wykończeń drewnianych w środku na czarno i gruntowny detailing.
W przyszłym sezonie lub najpóźniej za 2 sezony będzie zmiana car audio na coś mocniejszego ale nie będzie to typowy hi-end bo nie jest to też auto do codziennej jazdy.
#pokazauto #motoryzacja #pokazgruza #chwalesie
Odwrocuawiacz - Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy ...

źródło: comment_16243436463iSq786zyivKgtUNwNPkpF.jpg

Pobierz
  • 130
@Odwrocuawiacz: no ale serio pytam, jakieś wyposażenie fajne czy coś? Poza tym że jest to stare audi? (wiem że na wartości nie straci ale totalnie nie rozumiem takich akcji, że ktoś wwala 30k w coś co nie ma nawet klimatronika xd)

Okej przeczytałem jakiś komentarz wyżej który pyta o mniej więcej to samo i Twoją odpowiedź - tym bardziej nie rozumiem :D Ale o gustach się nie dyskutuje, niech służy kolejne
@Bellissimo: nie wiem co rozumiesz przez specjalne wyposażenie.
Ma klimatronik, zestaw nagłośnienia bose, gps, telefon elektryczne rolety, webasto itp ale nie jest to dla mnie najważniejsze po prostu ot tak fanaberia.
Ja nie rozumiem jak można siedzieć w miejscu od rana i wpatrywać się w spławik, a mimo wszystko szanuję wędkarzy bo robią co kochają i nie robią nikomu krzywdy, niektórzy również wydają sporo na sprzęt.

Tego nie da się wytłumaczyć,
@Odwrocuawiacz: ooo czyli to ABZ? Mam ten silnik w Wranglerze, na zimę planuje uszczelnienie silnika, rozrząd itd. Wszystkie graty brałeś z alledrogo? Jakas konkretna marka części? Jak nie problem to chętnie się dowiem, co gdzie i jak :)

PS. Gratuluję decyzji i włożonej kasy, oby fura służyła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palladyn400: po niedzieli jadę się już rozliczyć do końca to wezmę wycenę, myślę że w granicach 800-900 zł

@Odwrocuawiacz: 900pln za wymianę rozrządu w 4.2 V8 gdzie trzeba do tego wyjąć silnik? Następnym razem się lepiej postaraj z zarzutkami.
@BajerOp: sprawdź sobie na allegro, pierwszy z brzegu zestaw bez pompy firmy SNR 660 zł w detalu.

Ja brałem INA, SKF bo mam dojścia i lepsze ceny i napisałem ile mnie to wyniosło ale oczywiście wykopek wie lepiej ()
@BajerOp: nie wiem nie śledziłem tematu ale jeśli chodzi o tego co się okazało że chwalił się nie swoim autem to następne foto wrzucę z twoim nickiem wyskrobanym w lakierze na drzwiach, a Ty wpłacisz 100 zł na dowolne schronisko.
Zakład stoi?