Wpis z mikrobloga

  • 133
Fajnie się sidzi całą nockę z Wami.
Już jest jasno.
Na 7 rano jadę do pewnej pani 60+ wręczyć kulę bo się poślizneła na przystanku i jej noga wpadła pod podest autobusu" MPK" się nie poczuwa a bidulka z powodu bulu kolana chodzoć nie może, no jeszcze jej zakupy zrobię i śmieci wyrzucę, taki cham będę
O 9 WD-40 dla Pana poruszającego się na wuzku, kustosz o 11 g relikt czsu przed wojennego czyli gofrownica żeliwna do muzeum a na 14.00 kijki do chodzenia dla pewnej Pani z Córką żeby kilogramy zgubiły po 2 letnim siedzeniu w domu. Czas mi dziś jakoś zleci i dziękuję Wam #nocnazmiana że fajnie nocka zleciała.
Jak będę na siłach to jutro też kouś pomogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szkoda że dla takich staruszków nie udało mi się załatwić 19-22 calowego telewizorka albo monitorka z tunerem albo wejściem HDMI bo dekoder mam () trochę smutam z tego powodu bo od 4 lat nie mają TV.
Pobierz FulTun - Fajnie się sidzi całą nockę z Wami.
Już jest jasno.
 Na 7 rano jadę do pewne...
źródło: comment_1624327417bd4YclC3b2Vu2XMdtSWQgc.jpg
  • 11
@XkemotX nie martwię się tym. Każdy ma swoje życie i są ciężkie czasy. Jak nie gadka o kryzysie to zawsze coś. Ja wszystko rozumiem chodź czasem strugam tu debila ale..... Na Wykopie nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza. Życie tak mnie skopało że uczuć we mnie tyle co w kamlocie w lesie ale..... Na cudzą krzywdę nie sprawiedliwą jak wiem że bezradność z jakiegoś powodu przeciwieństw i wiatru w oczach to mimo że
Pobierz FulTun - @XkemotX nie martwię się tym. Każdy ma swoje życie i są ciężkie czasy. Jak n...
źródło: comment_1624328880vP0BxqSjSmwiUJiMcRhisR.jpg