Wpis z mikrobloga

@hustle: postępowanie ze strony sprzedającego jest mocno nieetyczne. Coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, w których to sprzedający są wytrwali w nakłanianiu i naciskaniu kupujących, aby usunęli wystawiony negatywny komentarz i to od nich wychodzi propozycja gratyfikacji. Na podstawie urywków dyskusji nie jesteśmy w stanie tej sprawy ocenić.Jeżeli jednak uważasz i masz dowody, że jego działanie jest niezgodne z prawem, w dochodzeniu do swoich racji pomoże sąd.
@hustle: przypomina mi się akcja jak wstawilem auto do renomowanego warsztatu - m4k

Przez tydzień nie odbierali ode mnie telefonu, kamien w wodę. Pojechalem odebrałem auto, po powrocie do domu wystawiłem 1 gwiazdkę. Zadzwonili w pół godziny mimo ze już było późno. Tak mnie męczyli ze usunąłem bo nie dawali mi spokoju na telefonie. #!$%@? jestem, a dla Ciebie szacun za prostowanie januszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hustle: cholera też sprzedaje na allegro ale w życiu by mi do głowy nie przyszło tak się łasić. Jakiś honor trzeba mieć. Kupujący kiedyś chciał ode mnie 6 zł rekompensaty, nie zgodziłem się, dał negatywa, Smart w #!$%@? ale i tak miałem satysfakcję.