Wpis z mikrobloga

PROGRAMOWANIE a STUDIA. Czy PROGRAMISTA .NET Potrzebuje STUDIÓW?

Cześć! W dzisiejszym odcinku odpowiem na pytanie, czy aby Zostać Programistą C#/.NET trzeba ukończyć studia. Dowiesz się także, czy brak dyplomu studiów skreśla Cię z tej pracy, a także przedstawię wady i zalety studiów. Miłego oglądania

Link: https://www.youtube.com/watch?v=n1s3Mf-nNpM

#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #studia #praca
kazik- - PROGRAMOWANIE a STUDIA. Czy PROGRAMISTA .NET Potrzebuje STUDIÓW?

Cześć! W...

źródło: comment_1624281018sgtZnd43onxNPaffsm13jV.jpg

Pobierz
  • 11
@kazik-: Żeby być zajebistym programistą to nawet podstawówki nie trzeba skończyć. Problem pojawia się natomiast gdy programista bez szkoły próbuje piąć się w korpo po szczeblach drabiny kariery. W pewnym momencie HaeRy uwieszą mu się u dupy i nie puszczą milimetr wyżej bo nie będzie miał gównopapierka z gównoszkoły ¯\_(ツ)_/¯
@kazik-: Jako programista .NET podpiszę się pod tym filmikiem obiema rękami. Studia na początek może i nie są wymagane, ale na dalszych etapach kariery bardzo ułatwiają awanse i poszerzają perspektywę na tyle, że szybciej będzie się przeskakiwać kolejne etapy. Potrzebny filmik. Szczególnie, że szczególnie tutaj, na wykopie widzę często pogardę wobec studiów. Ja natomiast uważam, że warto studia robić - zauwazyłem że szczególnie na bootcampach np nie porusza się zagadnień algorytmiki
@Summar: No wlasnie mi chodzilo bardziej o zdobytą wiedzę. Łatwiej jest kierować autem znając teorię na prawo jazdy ( na jakie znaki uważać, co to jest autostrada a co to osiedle itd, co to sprzęgło, gaz itp), niż totalnie nie znając tej wiedzy, żyjąc gdzieś w buszu jako pigmej i nagle mając poprowadzić auto. Trochę wydumany przykład, ale mniej więcej o to chodzi. Taki byle jaki papier da Ci byle jaką