Wpis z mikrobloga

Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się pracować i nie wiem co robić. Zapytałem czy może chce jechać nad morze albo coś robić żeby nie zmarnować dnia bo ja już dzisiaj robię sobie wolne.
Ona na to:
- Jak to nie wiesz co robić? Wracaj do domu i graj w wiedźmina 16 level sam się nie wbije. Kupiłam Ci piwo w TESCO, jest w lodówce, ja zabieram dzieci do babci, więc masz wolną chatę.

kurtwa czym ja zasłużyłem na taką wspaniała kobietę?

#chwalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry
kidi1 - Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się...

źródło: comment_1624188930ayAqy1liWJJiCmhcd7DDJP.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: Pomyślmy... już mi proszę dupy nie zawracaj. Poświęć swój czas na przeczesywanie mojego profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) żona pewnie by była dumna
  • Odpowiedz
@Variv: już tłumaczę już objaśniam bycie z kobietą w związku jest to pewna forma poświęcenia na którą są gotowi samce w celu dostępu do jej otworu kopulacyjnego żeby zaspokoić własne żądze seksualistyczne. To jest główna motywacja jaka przyświeca do założenia sobie chomąta.
  • Odpowiedz
@Variv: no jeżeli twoi rodzice zamiast się tobą opiekować grali w gry lub ich substytut w danych czasach.. Pozostaje współczuć.

To normalne i zdrowe, że dla autora posta kilka godzin grania to rzadkie zjawisko.
  • Odpowiedz
@ruok: a w normalnym świecie seks nie jest walutą i kartą przetargową oraz kobiety wybierają sercem a nie poprzez zasobność portfela czy tam inne kryteria finansowe. W normalnym świecie takie zjawiska jak wyzysk oraz manipulacja drugiej osoby również nie mają miejsca. W normalnym świecie nie ma wojen, wywyższania się pomiędzy ludźmi, pozerstwa, nieuzasadnionej pogoni za pieniądzem, jest czyste powietrze gdzie każdy jest uśmiechnięty i czeka na kolejny piękny dzień zeby
  • Odpowiedz