Wpis z mikrobloga

Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się pracować i nie wiem co robić. Zapytałem czy może chce jechać nad morze albo coś robić żeby nie zmarnować dnia bo ja już dzisiaj robię sobie wolne.
Ona na to:
- Jak to nie wiesz co robić? Wracaj do domu i graj w wiedźmina 16 level sam się nie wbije. Kupiłam Ci piwo w TESCO, jest w lodówce, ja zabieram dzieci do babci, więc masz wolną chatę.

kurtwa czym ja zasłużyłem na taką wspaniała kobietę?

#chwalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry
kidi1 - Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się...

źródło: comment_1624188930ayAqy1liWJJiCmhcd7DDJP.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
Jak już jakimś cudem będziesz miał żonę i dzieci czyli rodzinę i do tego własną firmę to zrozumiesz.


@kidi1: No właśnie jak tam czytam co tu żonaci wypisują to tym bardziej do ślubu mi się nie śpieszy. I cała ta koncepcja wydaje się niewolnicza. Ale nie wiem czy to tylko tak w polskich małżeństwach, czy w małżeństwach wykopków.
  • Odpowiedz
Pani zezwoliła to pogra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: Cóż, kolejna cegiełka do uwiarygodnienia mojej tezy się jaką głoszę od dawna - że polskie rodziny są matriarchane.
  • Odpowiedz
@Variv: No to radzę się wypowiedzieć dopiero jak tego doświadczysz. Na chwile obecną jesteś zielony w temacie. Ja Ci nie wytłumaczę bo to powinien zrobić Twój ojciec.
  • Odpowiedz
@kidi1: Ohh jakie to typowe. Brak argumentów i próba personalnego pojazdu. Szkoda tylko, że taki mizerny. Wysuwanie daleko idących wniosków na podstawie tego co człowiek wrzuca na portalu ze śmiesznymi obrazkami brzmi doprawdy wiarygodnie! :D( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to radzę się wypowiedzieć dopiero jak tego doświadczysz. Na chwile obecną jesteś zielony w temacie. Ja Ci nie wytłumaczę bo to powinien zrobić Twój ojciec.


@kidi1: Uuuu, agresja i jeszcze odwołanie do rodziny, czyli trafiłem w czuły punkt. Idź graj w tego wiedźmina bo czas leci. A przecież wiecznie wolne mieć nie będziesz!
  • Odpowiedz
Gdzie tu agresja? Oczywisty fakt.


@kidi1: Raczej twoje urojenia. Jedyny fakt to taki, że kobieta pozwoliła ci pograć w gierkę. Musi być to nie częste skoro się tym chwalisz.
  • Odpowiedz
@kidi1: Jedzie do mamuśki knuć rozwód, bo znowu alkoholik pije piwo i jak niedojrzały gra w gry ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Jedzie do mamuśki knuć rozwód, bo znowu tylko pije piwo i gra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Pabick: Musisz być ekspertem mistrzu :)
  • Odpowiedz