Wpis z mikrobloga

Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się pracować i nie wiem co robić. Zapytałem czy może chce jechać nad morze albo coś robić żeby nie zmarnować dnia bo ja już dzisiaj robię sobie wolne.
Ona na to:
- Jak to nie wiesz co robić? Wracaj do domu i graj w wiedźmina 16 level sam się nie wbije. Kupiłam Ci piwo w TESCO, jest w lodówce, ja zabieram dzieci do babci, więc masz wolną chatę.

kurtwa czym ja zasłużyłem na taką wspaniała kobietę?

#chwalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry
kidi1 - Dzwonię do swój #rozowypasek i mówię że jest gorąco i w sumie nie chce mi się...

źródło: comment_1624188930ayAqy1liWJJiCmhcd7DDJP.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: sledzze te konserwację i serio xd jak ktoś nie rozumie że kobieta może być twoim najlepszym przyjacielem w związku a nie tylko kobietom to no.
Szkoda twojego czasu, idź graj w spokoju w wiedzmina bo to długa gra, a ten post najlepiej usuń
  • Odpowiedz
@ka-buc: Fajnie , że śledzisz xd ciesze się zainteresowaniem xd, ale mam taka prośbę xd, nie mów mi jak mam żyć xd. Patrz i się ucz, może kiedyś zadowolisz mężczyznę :)

  • Odpowiedz
@kidi1: wow xd w sumie cofam ten wpis, jeśli odebrałeś to jako nie wiem, atak?ipoco od raz, u ten tekst z zadowloneiem mężczyzny?
I o co chodzi z tymi iks de że za mało?
  • Odpowiedz
@ka-buc: A wiesz, nie bierz do siebie, jak rozmawiam z kimś kto wstawia "xd" żeby w sumie nie wiem poco to mam wrażenie, że z jakimś dzieckiem rozmawiam. Nie bierz do siebie. jestem po całonocnej imprezie, więc nie kontaktuje do końca.
  • Odpowiedz
@kidi1: znaczy, serio nie chciałam Ci dowalić, faktycznie mogłam napisać, że
Dla mnie najlepiej dałoby sobie dać spokój i usunąć wpis i iść grać, to nie był rozkaz.
A z iks de rozumiem że ktoś może tego nie lubić, ja osobiście używam bo ;p wydaje mi się lamerskie xd
ale nawet w 1 komentarzu użyłam to w formie, by podkreślić że iks de to te komentarze reszty osób
  • Odpowiedz
@ka-buc: Racja. Przepraszam. Z góry uznałem to za atak jak większość odpowiedzi na Wykopie. Przepraszam i dziękuję za wyjaśnienie i wyrozumiałość. To żadke zjawisko na tym portalu.
  • Odpowiedz
@kidi1: tak ale w sumie ja też w tym komentarzu zaczynającym się od "wow[...]" trochę ostrzej napisałam, a dopiero w 2 się zreflektowałam by się wytłumaczyć bo mi się głupio zrobiło xd
Też dzięki za Twoje komentarze, miło mi, i miłego grania
  • Odpowiedz
@kidi1: achh, wykop jak zawsze nie zawodzi w byciu najbardziej toksycznym miejscem na świecie z tymi komentarzami XD niesamowite.

A Tobie miłej giereczki mireczku i dobrego odpoczynku, czasem trzeba. ()
  • Odpowiedz
@kidi1: Ja jestem w długoletnim związku i trochę mnie również skręca jak widzę takie posty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze Ci nie wstyd wstawiać takie coś
  • Odpowiedz