Wpis z mikrobloga

Siema. Mam takie nietypowe pytanie (Chociaż jak na ten portal to może i dość typowe.)

Jakbyście mieli popełnić samobójstwo to jaki sposób byście wybrali?

#depresja #przegryw #samobojstwo ##psychologia #pytanie #pytaniedoeksperta

jaki sposob?

  • sznur 14.8% (52)
  • pociag 7.7% (27)
  • nasenne + alko 27.1% (95)
  • przećpanie się 12.0% (42)
  • wanna + prąd 1.1% (4)
  • gaz 4.6% (16)
  • skok 9.4% (33)
  • otwarcie żył 3.7% (13)
  • trucizna 7.4% (26)
  • inny? 12.3% (43)

Oddanych głosów: 351

  • 81
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pul_litra_wstydu: na pewno coś skutecznego. Czyli nie żadne gazy, tabletki czy cięcie się, które wymaga czasu i daje czas na zmianę decyzji. Najlepszy w polskich warunkach jest pociąg, bo jak położysz łeb na szynę to nie ma #!$%@? aby się to nie udało. Tylko, że wtedy niepotrzebnie wielu ludziom dzień psujesz. Skok z wysokości to też spoko opcja, ale to musi być tak co najmniej 8 piętro, ale to i tak
Exit bag jest #!$%@?ą metodą. Po pierwsze trzeba liczyć sie z terrorem jaki towarzyszy duszeniu się, i paniką. W towarzystwie gazów obojętnych to znika, ale najpierw trzeba ogarnąć sporą butlę technicznej jakości gazu, dajmy na to argonu. Jest to problematyczne i drogie, do tego odpowiedni regulator, który liczy się w tysiącach.
Najbardziej ekonomicznym sposobem jest oczywiście magik. Słyszałem że spadek swobodny może być ciekawym doświadczeniem. A jak spadasz plecami do dołu, to
@pul_litra_wstydu: Obecnie żyje mi się bardzo dobrze i jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej, czysto teoretycznie więc jakbym wyczerpał wszystkie formy pomocy sobie(psychiatra, psycholog itp.) i z jakichś powodów się zdecydował na samobójstwo to tylko i wyłącznie strzał w głowę(czarno prochowca można kupić niedrogo i bez żadnego problemu). Bezboleśnie, szybko, skutecznie i bez możliwości przeżycia i skończenia jako warzywo(tak jak np. przy magiku, przedawkowaniu leków czy podcięciu żył).