Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
Piękna droga dla rowerów, piękna i cudowna. Nie dość, że zapiaszczona i nie sprzątana to nagle na dole kończy się ślepo chodnikiem na którym można sobie rozwalić ryj nawet idąc ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale kurrrrła, parszywi rowerzyści nie chco nimi jeździć, dlaczego?!? Przecież wystarczy jak potem przeprowadzi rower 200 metrów i przejdzie przez pasy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Będę wam czasem wrzucał takie kwiatki.

#rower #warszawa #zielonka #szosa #sport
PanBulibu - Piękna droga dla rowerów, piękna i cudowna. Nie dość, że zapiaszczona i n...

źródło: comment_1623850493OK42pfyswKcLa12Xm1EVBf.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: fajnie jak się jedzie po tych garbach bez hamowania :D przy którymś z kolei nieźle wyrzuca w górę
a ten piach to pewnie specjalnie tak zostawili, przecież w zimę jak jest ślisko to się sypie piachem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zahamuj na tym piachu na wąskiej szosowej oponie


@PanBulibu: to może jeździj w mieście rowerem, który się do tego nadaje? ¯\_(ツ)_/¯ nic mnie tak nie śmieszy jak te żale szosowców, że miasto nie jest budowane pod nich.

ja jeżdżę na zwykłym rowerze i w ogóle mnie nie rusza trochę piasku na drodze rowerowej, ścieżka z kostki czy inne tragedie które spotykają was, tru-szosowców.
  • Odpowiedz
@advert: Tak samo jak kierowcy mówią, że "mają prawo wybierać czym jadą" tak samo rowerzysta ma prawo wyboru roweru i jego rodzaju. Masz tym problem, zostaw swoje wulgarne opinie dla siebie.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: oczywiście że masz prawo, ale miej rigcz i nie płacz, że miasto nie chce się dostosować do twoich niestandardowych wymagań. bo moje wymagania casualowego rowerzysty spełnia (sukcesywnie oczywiście, bo nadal uważam, że dróg rowerowych jest za mało, natomiast nie mam zarzutów do ich budowy).

zostaw swoje wulgarne opinie dla siebie.

słucham? XDDD
  • Odpowiedz
Zawsze mi imponują kalesoniarze cisnący po drogach rowerowych xD Jedzie taki, męczy się a potem narzeka na wypoku.


@sajnguri800: do tego obowiązkowe SPD i potencjalna #!$%@? na co drugich światłach.

@sajnguri800: @advert: No, jak nie umiesz się wypiąć albo stać bez wypinania to szczerze współczuję :D Zawsze mnie bawi to nabijanie się z, jak to wy mówicie - "kalesoniarzy" xD Nie wiem czy zżera was zazdrość
  • Odpowiedz
  • 155
@PanBulibu Skończcie już ten lament z rowerami szosowymi. To tak jakby ktoś kupił samochód z zawieszeniem 1cm nad ziemią i narzekał że mu samochód obciera na progach zwalniających.
  • Odpowiedz
@JackBauer: problem leży w proporcjach. Znacząca większość ulic/jezdni jest dobrej (jeśli nie świetnej jakości) i można nimi dojechać modyfikując w różnoraki sposób trasę.

Z kolei - większość, ogromna większość dróg dla rowerów to co najwyżej imitacja "infrastruktury rowerowej" po której można jeździć co najwyżej spacerowo. Większość, jak na zdjęciu urywa się "z dupy" i co dalej? Po to jadę rowerem do roboty albo coś załatwić żeby go kilkaset metrów prowadzić
  • Odpowiedz
@sajnguri800: ale ja mam samochód, nawet więcej niż jeden. Jaki to ma związek z przejażdżkami rowerowymi? Mam #!$%@?ć samochodem za miasto, żeby przesiąść się tam na rower i wrócić znów samochodem? Bez sensu XD

Priorytet infrastruktury można zmienić, tak samo równowagę akcentów na drodze, na tym polega równoważenie transportu, najlepszy przykład dają Holendrzy, poniżej Amsterdam w latach 70.
kuraku - @sajnguri800: ale ja mam samochód, nawet więcej niż jeden. Jaki to ma związe...

źródło: comment_1623853187IvQ6PSMSUbfZkWEWKmweu4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zżera was zazdrość o to, że ktoś ma takie kopyto

@PanBulibu: za to biceps pewnie mam od ciebie większy - sądzę że nie zżera cię z tego powodu zazdrość, więc dlaczego zakładasz, że ja ci zazdroszczę kopyta? moje kopyto w zupełności wystarcza do codziennego dojeżdżania rowerem do pracy i na wycieczki weekendowe, czego niby miałbym ci zazdrościć?

że jedzie rowerem po mieście 40km/h

już pomijając głupotę i brak wyobraźni, to jest to śmieszne o tyle, że zwykle spotykam się z takim ciołkiem na każdych światłach, bo zielona fala dla rowerzystów nie jest projektowana pod takie
  • Odpowiedz
@advert: Wiesz, tak jak @kuraku wkleił zdjęcie z Amsterdamu z lat 70'tych tak ja bywam tam służbowo dwa - trzy razy do roku i zawsze korzystam tam z roweru. Polskie i Holenderskie społeczeństwa dzieli przepaść, nie, co ja gadam - rów mariański!

Przeciętny polski kierowca, wybacz, to cham który swoim samochodem musi pokazać swój status społeczny, siłę i wyższość, nierzadko przejawiający cechy psychopatyczne.

nie rozumiesz ty i pozostali szosowcy jednej, podstawowej rzeczy, i chyba nigdy jej nie zrozumiecie. wybrałeś sobie takie hobby, którego nie możesz uprawiać komfortowo w mieście

Możemy - wystarczy, że wy, kierowcy zrozumiecie, że z rowerzystami można żyć w zgodzie, szanować ich
PanBulibu - @advert: Wiesz, tak jak @kuraku wkleił zdjęcie z Amsterdamu z lat 70'tych...

źródło: comment_1623853539fCinc636uZppDmmdUhyLhA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz