Wpis z mikrobloga

@Atreyu: no właśnie mam jednego ziomka, który jara się tą grą jak #!$%@? od wielu lat. Kiedyś tam próbowałem z nim grać na hotseat ale wtedy też nic nie ogarniałem, gość mi po prostu mówił co mam klikać, a ja klikałem
Chciałbym się wkręcić, jeszcze spróbuję ale to może jednak nie być dla mnie :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BlackWidower: jak masz jakies pytania konkretne pisz do mnie na PW a postaram się pomóc

Od roku z hakiem gram z dwójką przyjaciół w "trójkę" 2-3 razy w tygodniu, gdzie jedna osoba wchodziła w Herosy zielona, a teraz łoi nam skórę często :D
Kwestia zrozumienia mechanik gry i trochę musisz przymknąć oko na parę drobiazgów z racji wieku, i będzie dobrze :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BlackWidower: samouczek odpal ¯\_(ツ)_/¯
Mogą mnie tu za to #!$%@?ć, ale dla gościa zielonego to kolega Ignacy na YT miał taką serię heroes od A do z. Na entry lvl to imo spoko wyjaśnione.

I dlaczego nikt jeszcze nie powiedział żebyś instalował HoTA - Horn of the Abyss. Fanowski mod, który jest niczym kolejny dodatek
Kiedyś tam próbowałem z nim grać na hotseat ale wtedy też nic nie ogarniałem, gość mi po prostu mówił co mam klikać, a ja klikałem


@BlackWidower: Tak wygląda pierwsze kilka godzin grania w Hiroski ^.^, kilka osób nauczyłem tak grać