Wpis z mikrobloga

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to nie jest bait, to jest to najgorsze co spotkało ten portal i świadczy on tej słynnej "jakości" jego użytkowników

I nie, nie jestem spermiarzem, nie mieści mi się w głowie, że wystawiam swój #rozowypasek lata temu dla beki w internecie, jesteście moralnymi zerami

#zalesie #tinder #rozowepaski #wykop #przegryw #protest #blackpill #afera #protestprzegrywow
  • 101
@iErdo przegrywy to ludzie niedostosowani i często skrzywdzeni przez kobiety. Boli ich to że kobiety mają łatwiej (fakt) i że wolno im więcej (też fakt).
Jak każdy skrzywdzony człowiek chcą aby świat się o tym dowiedział i jak słowa nie działają to ludzie przechodzą do czynów. Palestyńczycy się wysadzają, ktoś robi strajk blokując miasto i szkodząc Bogu ducha winnym ludziom. Kiedy czara gniewu się przelewa człowiek robi czasem złe rzeczy z dobrych
@iErdo

Oczywiście masz rację że na Tinderze jest od zarania szlaufow, ale litości nie wszystkie


Oczywiście masz rację że na wykopie jest część (promil) użytkowników przyklaskują tym tej akcji, ale litości nie wszyscy.
Genneralizujesz problem wykopków i przegrywów a przeżytych zjebow obrywają pozostali, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?.

Jeśli typ nie jest bait, to jesteś największym rakiem wykopu - osobą uważającą że niemal wszyscy na wykopie
@milkas98: a ciebie z całą pewnością można nazwać kimś bardzo zakompleksionym,nie wiem jak musisz wygaldac skoro jesteś przekonany o swojej niższości i musisz zatruwać komuś życie udając w necie kogoś innego aby choć na chwilę poczuć się lepiej,smutne.
@iErdo: jak mniej wiecej to samo napisalem pod postem o artykule w natemat opisującym to zjawisko dostałem podobne odpowiedzi :-( A najsmutniejsze że dla osób z zewnątrz oceniajacych to przez pryzmat powiedzmy takiej grupy na fb nie rozumiejących idei wykopu to jesteśmy zwartą grupą o zbierznych poglądach (czemu jesteś na wykopie jezeli się z nimi nie zgadzasz?)
@iErdo:
Praktycznie od zawsze było wstyd przyznawać się że ma się tutaj konto(może ewentualnie w dawnych latatch gdy Wypok miał jakiś poziom to nie), jak nie jakieś patostreamy to stulejarze i wojujące przegrywy, niestety tak to wygląda jak portal staje się popularniejszy. Masz szerszy przekrój społeczeństwa, a większość ludzi to debile i frustraci tego pokroju. Jak postronna osoba wejdzie na Mikro i zobaczy jakiś ściek z #patostreamy później mizoginów piszących bzdury,