Wpis z mikrobloga

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to nie jest bait, to jest to najgorsze co spotkało ten portal i świadczy on tej słynnej "jakości" jego użytkowników

I nie, nie jestem spermiarzem, nie mieści mi się w głowie, że wystawiam swój #rozowypasek lata temu dla beki w internecie, jesteście moralnymi zerami

#zalesie #tinder #rozowepaski #wykop #przegryw #protest #blackpill #afera #protestprzegrywow
  • 101
@iErdo: Równie dobrze można powiedzieć, że masa losowych niewinnych gości, którzy nawet nie maja konta na wykopie byli wykorzystani i olani dla podbicia swojego wybujałego ego przez kobiety. I to od lat sie dzieje. Czym taki przeciętny Rafał zawinił, że chciał kogos poznac a został wiele razy olany, wystawiony i użyty jako emocjonalny tampon, bo jakieś losowe różowe w pogoni za swoim chadem musiały się na chwilę kims zabawić? Nie licząc
@iErdo: myślę podobnie jeśli to jakieś pocieszenie (ale szkoda mi czasu/energii na bieganie za tymi wątkami)

Bo mi przez lata jakieś różowe na badoo wypisywały, ze możemy sie spotkać a najlepiej to iść na sushi, ale powinienem zapłacić jak to na gentlemana przystało. Albo typiara z Wrocławia nie miała czasu sie spotkać, ale byla bardzo chętna na to żebym przyjechał 40km do Wrocławia, bo ona potrzebuję podwozki z jednego na drugi
@iErdo
Jakiś koleś zrobił superrrrrr zabawwwwna akcje oraz zawierająca elementy edukacyjne, fatalny to jesteś ty( ͡ ͜ʖ ͡).
Ogółem karuzela śmiechu umawianie się z osobami na spotkanie i ich wystawianie. #wykop
@iErdo Pan tu widzę nowy i nie pamięta słynnego Klaudiusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie żeby coś, sam nie jestem zwolennikiem praktykowania takich rzeczy a tym bardziej przyklaskiwania temu ale zgeneralizowanie wszystkich użytkowników portalu na podstawie paru jednostek to dopiero wstyd
O ile kiedyś współczułem ludziom z #przegryw, to po tej akcji gardzę nimi mocno. Działanie na poziomie "strajku kobiet" - rząd zabronił aborcji więc idziemy atakować kościół :) Życiowi nieudacznicy zamiast zrobić akcje przeciwko szlaufom, wystawiają zwykłe dziewczyny.
"@iErdo: to nie jest dla beki, to kara za to, że lecą na chadów." - a to już jest szczyt #!$%@? umysłowego, co ciebie obchodzi kto na kogo leci? Ha-tfu!
@iErdo: Wystarczy trochę więcej oleju niż siana we łbie. Zdjęcia, opis i styl pisania na kilometry wieje fejurem a łapią wszystkie teksty jak pelikany, szczególnie ze to kolejna tego typu akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak laski wrzucają zdjęcia gdzie są #!$%@? jak milion dolarów z sesji 2000 zdjęć gdzie tylko jedno jest dla nich akceptowane a potem na spotkaniu się okazuje że został ktoś ograny to