Wpis z mikrobloga

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to nie jest bait, to jest to najgorsze co spotkało ten portal i świadczy on tej słynnej "jakości" jego użytkowników

I nie, nie jestem spermiarzem, nie mieści mi się w głowie, że wystawiam swój #rozowypasek lata temu dla beki w internecie, jesteście moralnymi zerami

#zalesie #tinder #rozowepaski #wykop #przegryw #protest #blackpill #afera #protestprzegrywow
  • 101
  • Odpowiedz
@iErdo: ciężko powiedzieć czy nie jesteś spermiarzem, z całą pewnością można natomiast stwierdzić, że jesteś białorycerzykiem, idealnym kandydatem na beciaka dla hipergamicznego sukkuba - p0lki.
  • Odpowiedz
@milkas98 @wersalski_kasztan

Nie wiem, może też nie znam za dobrze waszego problemu, który z mojej perspektywy wydaje się być głupi i nie widzę totalnie wytłumaczenia dla takiego zachowania. Argumenty w stylu "codziennie tysiące Julek wystawia kolesi" powoduje, że zrównujesz się do tej #!$%@? Julki.

Jeśli chcecie serio zrobić ten "protest" to zabierzcie się za niego tak, aby te tępe strzały to zabolało, a nie losowe osoby. Bo obecnie wasz protest ma charakter
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Poza tym problem jest o wiele większy i pogłębia go sam #przegryw donejtując tępe strzały na Only Fans czy Twitchu
  • Odpowiedz
obrywają normalne dziewczyny


@iErdo: Jeśli te "normalne dziewczyny" nie dały na prawo subhumana 5/10, a na słowa Chada typu "część tępa k000rwo" dalej piszę to TAK, TAKIE DZIAŁANIA POWINNY BYĆ POWSZECHNIE AKCEPTOWALNE I ROZPOWSZECHNANE PRZEZ KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA WYKOPU.

Sam miałem konto pedofila, zoofila i gwałciciela swojej matki i młodszej siostry i nie uwierzysz. Płodne Juleczki, paszczury i seksbomby pisały w ten sam sposób. KAŻDA ODPISAŁA!!!! KaŻDA! i każda chciała boskiego nektaru
AbZu_Raymond - > obrywają normalne dziewczyny

@iErdo: Jeśli te "normalne dziewczyn...

źródło: comment_1623460144OxrvTXkhr7ab72n8qiqREv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iErdo: normalne dziewczyny na tinderze, o czym Ty prawisz, studiuje ten portal od pierwszych jego podrygów i uwierz, nie spotkałem tam ani jednej normalnej dziewczyny. Dobrze, może jedną, ale zdecydowana większość ma problemy psychiczne spowodowane #!$%@? życiowym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@muchmuchmuch: to nie wiem, bo ja przez 3 tygodnie złapałem z kilkanaście normalnych dziewczyn do pogadania, do piwka i do papierosa. Z tego z 6 się spotkałem o było spoko. Dwie różne próby statystyczne? Może. Albo i różnica charakterów, albo czysty przypadek. Oczywiście masz rację że na Tinderze jest od zarania szlaufow, ale litości nie wszystkie

@AbZu_Raymond: @AbZu_Raymond: no to jak napisałem, są tępe strzały których w sumie mi
  • Odpowiedz
@iErdo: celuję tylko w 8-10/10, czyli topki tinderowe, pewnie niżej są normalniejsze, ale przecież mowa o juleczkach i ich #!$%@?. Poza tym 1 spotkanie o niczym nie mówi często, ich #!$%@? wychodzi po paru spotkaniach.
  • Odpowiedz
@iErdo:

Pytanie brzmi: czemu nie?

co ma to zmienić?


@iErdo: Nic, dosłownie nic. Tak samo jak tysiące wpisów na tym portalu, to nic nie zmieni, ale przynajmniej da nam chwilową rozrywkę. Ja oczekują polskiej wersji E. R., naszego własnego najlepszego dżentelmena, który zainspiruje naszych braci w przegrywie i świetym tagu #blackpill, poprzez swoje poświęcenie.
  • Odpowiedz