Wpis z mikrobloga

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to nie jest bait, to jest to najgorsze co spotkało ten portal i świadczy on tej słynnej "jakości" jego użytkowników

I nie, nie jestem spermiarzem, nie mieści mi się w głowie, że wystawiam swój #rozowypasek lata temu dla beki w internecie, jesteście moralnymi zerami

#zalesie #tinder #rozowepaski #wykop #przegryw #protest #blackpill #afera #protestprzegrywow
  • 101
@milkas98 @wersalski_kasztan

Nie wiem, może też nie znam za dobrze waszego problemu, który z mojej perspektywy wydaje się być głupi i nie widzę totalnie wytłumaczenia dla takiego zachowania. Argumenty w stylu "codziennie tysiące Julek wystawia kolesi" powoduje, że zrównujesz się do tej #!$%@? Julki.

Jeśli chcecie serio zrobić ten "protest" to zabierzcie się za niego tak, aby te tępe strzały to zabolało, a nie losowe osoby. Bo obecnie wasz protest ma charakter
obrywają normalne dziewczyny


@iErdo: Jeśli te "normalne dziewczyny" nie dały na prawo subhumana 5/10, a na słowa Chada typu "część tępa k000rwo" dalej piszę to TAK, TAKIE DZIAŁANIA POWINNY BYĆ POWSZECHNIE AKCEPTOWALNE I ROZPOWSZECHNANE PRZEZ KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA WYKOPU.

Sam miałem konto pedofila, zoofila i gwałciciela swojej matki i młodszej siostry i nie uwierzysz. Płodne Juleczki, paszczury i seksbomby pisały w ten sam sposób. KAŻDA ODPISAŁA!!!! KaŻDA! i każda chciała boskiego nektaru
AbZu_Raymond - > obrywają normalne dziewczyny

@iErdo: Jeśli te "normalne dziewczyn...

źródło: comment_1623460144OxrvTXkhr7ab72n8qiqREv.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@muchmuchmuch: to nie wiem, bo ja przez 3 tygodnie złapałem z kilkanaście normalnych dziewczyn do pogadania, do piwka i do papierosa. Z tego z 6 się spotkałem o było spoko. Dwie różne próby statystyczne? Może. Albo i różnica charakterów, albo czysty przypadek. Oczywiście masz rację że na Tinderze jest od zarania szlaufow, ale litości nie wszystkie

@AbZu_Raymond: @AbZu_Raymond: no to jak napisałem, są tępe strzały których w sumie mi