Wpis z mikrobloga

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to nie jest bait, to jest to najgorsze co spotkało ten portal i świadczy on tej słynnej "jakości" jego użytkowników

I nie, nie jestem spermiarzem, nie mieści mi się w głowie, że wystawiam swój #rozowypasek lata temu dla beki w internecie, jesteście moralnymi zerami

#zalesie #tinder #rozowepaski #wykop #przegryw #protest #blackpill #afera #protestprzegrywow
  • 101
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Oxygenbox: czy ty jedziesz z laską na morze po jedynie 2 tygodniach pisania i to jeszcze kupujesz bilety () Oczywiście pinda głupia bo Cię wystawiła ale też masz duży poziom zaufania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeor22: XD po co ja się w ogóle przepycham z takim zerem, co to w ogóle za tekst, jaki proces myślowy ty masz w głowie żeby na coś takiego wpaść. Zdradzę Ci tajemnice - są też ludzie ogarnięci nie z tagu #przegryw i mogą uprawiać normalnie seks, jeśli wiesz co to w ogóle jest i jak się z tym obchodzi
i nie, to nie jest promil. Popatrz na stosunki plusy do komentarzy potępiających to, albo stosunek plusów mojego wpisu do 2 komentarza który uważa, że to spoko.

@iErdo
Ale ogarnij że wykop to nie jest portal gdzie każdy użytkownik musi opowiedzieć się za klub przeciw każdej "akcji". Wiec nawet kilka tysięcy plusów to wciąż promil spośród wszystkich aktywnych użytkowników portalu , a pamiętaj że ta akcja głównie przyciąga użytkowników którzy śledzą te
@iErdo:

Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?.


Z jednej strony nie podoba ci się generalizacja kobiet działających na tinderze,
Po akcji z typem który wystawia laski na Tinderze oficjalnie wstydzę się, że mam tu konto. Jeszcze jakby #!$%@? sobie zasłużyły czy coś, a on wystawia totalnie losowe dziewczyny które mogą być zupełnie normalnymi osobami. Generalizujecie problem Julek i księżniczek a przez te pindy obrywają normalne dziewczyny, których - UWAGA - jest w #!$%@? więcej od tych #!$%@?. A najgorszy nie jest ten socjopata, ale cała lawina zjebów mu przyklaskujących.

Jeśli to