Wpis z mikrobloga

Niezły ananas.

Nie spełnia podstawowych warunków: nie jest wystarczająco znana, ani nie jest istotną stroną w jakiejkolwiek publicznej debacie, która aktualnie by się toczyła. [...] A dlaczego mielibyśmy ją zaprosić? Kto to jest? Czy nasi widzowie oczekują możliwości pogadania z nią?


To samo można powiedzieć o jakichś 3/4 gości Hejt Parku.

Jednak wczoraj zaczęto mi podsyłać kolejne, i kolejne, i kolejne wpisy tej pani na mój temat i dostrzegam tam zalążki obsesji.
Krzysiu chyba zapomniał jak przez pół roku nie mógł przestać wspominać o Najmanie w swojej wesołej twórczości, bo generowało mu to ogromne zasięgi.


@Niss: ojejejejej, czyli socjalizm w zasięgach - sam sobie zrobil niech mnie tez da!!!111oneoneoneoen
@Jedwabnik43: no średnio jest, ale uchodzil za pisarza i działacza lewicowego, który zgłosił się do obrony ustawy reprograficznej. To jakaś w.w. część debaty publicznej. Staśko nawet tego nie ma i faktycznie ciągle próbowała zwrócić na siebie uwagę prowokacyjnymi wpisami. Nie dziwię się stanowi, mimo, ze też #!$%@? geniuszem nie jest.

Odpowiadając Malinie myślał, ze ona mówi o widzach kanału sportowego, a mówiła o incelach wykopkach. Tylko, ze stano chyba nie ogarnia,
bo jaś kapela jest tak istotną stroną w debacie publicznej xd


@Jedwabnik43: miało to jednak jakieś podstawy. Toczyła się wtedy (nawet dalej się toczy) debata publiczna na temat ustawy reprograficznej, Jaś Kapela pojawił się w niej jako zwolennik ustawy.
Wiem, że odkąd się skompromitował, to nagle okazuje się, że nikt go nie zna i to jakiś odklejony nołnejm, ale jednak to nazwisko się czasem przewijało, chociażby w Krytyce Politycznej.