Wpis z mikrobloga

@Jedwabnik43: Teoretycznie Jaś Kapela miał być gościem programu argumentującym słuszność ustawy reprograficznej, a to że wyszło jak wyszło, to inna sprawa. Zaś Maja Staśko jest właściwie nikim. Jedyne co reprezentuje, to feministyczna głupota, a o tym nie ma żadnego sensu dyskutować.
  • Odpowiedz
@Jedwabnik43: Jaś został zaproszony oficjalnie jako przedstawiciel sympatyków ustawy reprograficznej.
Dla niej z kolei nie ma kompletnie żadnej przykrywki, przez którą mogłaby tam się znaleźć
  • Odpowiedz
@11262: Bo Jaś Kapela był znaczącym głosem lub chodzące memy Mentzen/Najman xD Stanowski po raz kolejny udowodnił, że jest bucem. Nagle zaczął martwić się o poziom SWOJEGO formatu, ale jak sam zapraszał gównianych gości i robił z hejtparku patostream to wszystko było w porządku. Na koniec wisienka na torcie, czyli wpierd&&&nie się w kompetencje innych pracowników kanału:

IWONKO FAJNA JESTEŚ DZIEWCZYNA, ALE G---O TU ZNACZYSZ. JA JESTEM KIMŚ. ODWOŁUJĘ TWÓJ
  • Odpowiedz
  • 3
ja rozumiem bekę, ale k---a przestańcie może robić z Kapeli jakiegoś nołnejma xD


@aett A kim on jest? Typ ma lekko ponad 7 tysięcy obserwujących na Twitterze, więc trochę kiepsko, skoro ma być niby taki znany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@11262: w lewicowych środowiskach maja stasko jest bardzo znana, poza tym wielokrotnie była już zapraszana do telewizji. Takiego kapele to ja nigdy nie widziałam, ma o wiele mniej obserwatorów w SM od maji więc mam wrażenie że to tylko jakaś głupia wymówka. Może stanowski nie czuje się komfortowo w towarzystwie kogoś kto potrafi uargumentować swoje racje jakiekolwiek by nie były i woli zapraszać takich przygłupów jak kapela, gonciarz czy mentzen
  • Odpowiedz
@bluberr: Maja Staśko jest niestety trochę ofiarą występu Kapeli. Do tej pory do HP zapraszani byli ludzie mniej i bardziej sławni, którzy akurat w pewnym stopniu mieli swój prime lub głośny temat ich dotyczył, ale Kapela przegiął pałę, przestało być zabawnie i merytorycznie a zrobiło się żenująco, Stanowski zrozumiał, że lewicowi "aktywiści" traktują jego program jak trampolinę i czym bardziej kontrowersyjnie są do niego nastawieni tym bardziej zdobywają rozgłos często
  • Odpowiedz
@bluberr: P.S. sugerowanie, że Maja Staśko poradziłaby sobie ze starym wyjadaczem + masą hejtu ze strony widzów jest daleko optymistyczne zrobiłaby typową oblężoną twierdzę jak Gonciarz lub wyszłaby z niej hipokryzja jak z Mentzena.
  • Odpowiedz
@11262: Jaś Półcwela nie jest ani znany, ani nie jest istotny w debacie publicznej, a jednak do Hejt Parku trafił.
Sorry-Gregory Stano, ale walisz hipokryzją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakiwo: @ediz4: nie zgadzam się z mają w wielu rzeczach ale jednego jej nie mogę odmówić - jak zajmuje jakieś stanowisko to się przy nim trzyma więc to byłaby miła odmiana od zapraszania samych hipokrytów do programu xd
  • Odpowiedz